MediaCat

OnlyFans’e açılan sade pizza

Schlotzsky’s, hamurunun çekiciliğini OnlyFans’e taşıdı.

OnlyFans’e açılan sade pizza

Hamurunun lezzetinden şüphe duymayan restoran zinciri Schlotzky’s, özgüveninden doğan malzemesiz pizzası Bare Naked Pizza için NSFW içerik paylaşımlarıyla tanınan OnlyFans’te hesap açtı.

Hamur tutkunlarına hak ettikleri şöleni sunma niyetindeki marka, Ulusal Pizza Ayı’na iki hafta kala açtığı OnlyFans hesabında abonelerine iştah kabartıcı ve eğlenceli içeriklerin yanı sıra hamurun yapılışına dair videolar ve promosyonlar da sunacak. Bare Naked Pizza, önümüzdeki ay ABD’deki 320 Schlotzky’s restoranında satışa sunulacak.

Schlotzsky’s Pazarlama Başkan Yardımcısı Nicolle DuBose, Bu pizzanın tanıtımı iki içgörüye dayanıyor: Talep edilen hamur stiline göre pizza seçimi yapmaya dair müşteri eğilimi ve Schlotzsky’s’in piyasadaki en iyi hamura sahip olduğuna duyduğu inanç. Öyle bir hamur ki malzemesiz de yersiniz. Schlotzsky’s, menüsüne harika bir şey, üzerinde hiçbir şey olmayan bir pizza ekleyerek bu cesur iddiasının arkasında duruyor” yorumunda bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.