Ömür boyu McDonald’s için geri sayım başladı

McDonald's bir şanslı kişiyi 50 yıllığına bedava hamburgerle ödüllendirmeye hazırlanıyor.

10.08.2018 - 15:21 | Arzu Nilay Kocasu

Ömür boyu McDonald's için geri sayım başladı

Charlie’nin Çikolata Fabrikası’nda Willy Wonka, kendisinden sonra çikolata imparatorluğunun başına geçecek varisi seçmek için bir yarışma düzenler. Dünyanın dört bir yanında satışta olan çikolataları arasından beş tanesinin paketine birer altın bilet saklar. Biletleri bulan beş çocuğun çetin bir rekabete gebe yolculuğu böylelikle başlar.

Big Mac’in 50’nci yaşını piyasaya sürdüğü sınırlı sayıda MacCoin ile kutlayan McDonald’s, Willy Wonka’nın altın biletini andıran bir biletle sevenlerinin hayatına neşe ve hamburger katmaya hazırlanıyor. 10 – 24 Ağustos tarihlerinde McDonald’s’ın mobil uygulamasından sipariş verecek kullanıcılar arasından bir kişiye McGold Card adını verdiği özel bir bilet vermeye hazırlanan marka, her sipariş için bir katılım kabul ediyor.

Ömür boyu McDonald's için geri sayım başladıKampanyanın sonuçlanmasıyla belirlenecek McGold Card sahibi 50 yıl boyunca haftada iki kere bedava McDonald’s menüsü alabilecek.

Dünyanın dört bir yanındaki 35 bin McDonald’s lokantasında geçerli olacak kampanyanın kazananı McDonald’s mobil uygulamasında 1.000 dolarlık bir kredinin yanı sıra 24 ayar altın kaplama McGold Card telefon kılıfının da sahibi olacak.

Yeni kampanyasını 60 saniyelik bir reklam filmiyle taçlandıran McDonald’s, yeni reklamında, “History Channel Guy” olarak bilinen Giorgio Tsoukalos’u da ağırlıyor.

Dileyenler, kampanya hakkında detaylı bilgiye McDonald’s’ın internet sitesinden ulaşabilirler.

Kaynak: Design Taxi