Olay Medya yeniden satışta

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) ''Olay Medya Ticari ve İktisadi Bütünlüğü''nü yeniden satışa çıkardı...

03.11.2009 - 00:00 | MediaCat

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) ”Olay Medya Ticari ve İktisadi Bütünlüğü”nü yeniden satışa çıkardı.Olay Medya Ticari ve İktisadi Bütünlüğü, TMSF borçlusu Olay Radyo ve Televizyon Yayıncılık A.Ş., Olay Basın ve Yayıncılık A.Ş., Çağlar Holding A.Ş.’nin mülkiyetinde bulunan ve haczedilen ”Olay TV, Olay FM, Olay Gazetesi ve Olay Trend Dergisinin faaliyetlerinin gerçekleştirilmesini sağlayan RTÜK nezdindeki haklar, markalar, isim hakları, internet alan adları, yayın ekipman cihaz ve araçları, gazete yayın hakları ile gayrimenkul ve menkul mallar ile bu mal, hak ve varlıkların feri veya mütemmim cüzü niteliğindeki sözleşmelerden” oluşuyor.

Olay Medya Ticari ve İktisadi Bütünlüğünün muhammen bedeli 25 milyon 300 bin dolar, katılımcılardan alınacak olan geçici teminat tutarı ise 2 milyon 530 bin dolar olarak belirlendi.

İhale, 24 Kasım 2009 tarihinde, saat 11.00’da TMSF’de yapılacak.

Fon daha önce de Nergis Grubu şirketlerinden Olay Radyo ve Televizyon Yayıncılık A.Ş, Olay Basın ve Yayıncılık A.Ş’yi Çağlar Holding A.Ş’nin borçlarına karşılık olarak kapalı zarf ve açık artırma yöntemiyle satışa çıkarmıştı. Ancak, 36,7 milyon dolar muhammen bedelle satışa çıkarılan Olay Medya Ticari ve İktisadi Bütünlüğüne 13 Ekim 2009 tarihine kadar hiçbir teklif gelmemesi nedeniyle satış gerçekleşememişti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.