MediaCat

Oksijen Ar-Ge’ye ödül

Oksijen Ar-Ge, TESİD Yenilikçilik Yaratıcılık Ödülleri’nde iki projeyle finale kaldı ve Lokasyon Bazlı Çözümler ürünüyle Ürün Geliştirme Süreci Ödülü’nün sahibi oldu.

Oksijen Ar-Ge’ye ödül

Oksijen Ar-Ge, TESİD Yenilikçilik Yaratıcılık Ödülleri’nde iki projeyle finale kaldı ve Lokasyon Bazlı Çözümler ürünüyle Ürün Geliştirme Süreci Ödülü’nün sahibi oldu.
 
Kadir Has Üniversitesi’nde düzenlenen bir törenle sahiplerini bulan TESİD Yenilikçilik Yaratıcılık Ödülleri’nde farklı sektörlerin temsilcileri biraraya geldi.
 
Daha önce üç kez TESİD Yenilikçilik Yaratıcılık Ödülleri’nde ödüle layık görülen  Oksijen Ar-Ge, TESİD Yenilikçilik Yaratıcılık Ödülleri’nde Ürün Geliştirme Süreci Ödülü ile ödüllendirilen Lokasyon Bazlı Çözümler Projesi, mobil abonelerin o anda bulundukları konumu hesaplayan altyapı ile bu konum bilgisi kullanılarak verilen servis ve uygulamaları sunuyor. Bu çözümü 2008 yılından bu yana tüm Vodafone Grubu operatörlerine ihraç eden Oksijen Ar-Ge; merkezi olarak hizmet veren bu altyapıyla Avrupa’da hali hazırda 10’dan fazla Vodafone operatörüne servis verirken, 36 milyon Vodafone Almanya abonesi ve 140 civarında lokasyon bazlı servisi bu altyapı üzerinden kullanıyor.

Oksijen Ar-Ge Genel Müdürü Arda Özgün, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Vodafone Türkiye olarak en büyük önceliklerinin abonelerinin hayatını kolaylaştıracak çözümler üretmek olduğunu; Oksijen Ar-Ge’nin ise yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları ile Vodafone’un inovasyon çalışmalarına önderlik ettiğini belirtti. Özgün, sözlerine şöyle sürdürdü: “Bir teknoloji şirketi olarak Oksijen Ar-Ge’de inovatif yaklaşımlar ve yenilikçi fikirler her zaman için destekleniyor ve en iyi şeklide yönetiliyor. İnovasyonu vazgeçilmez bir değer olarak konumlandıran Oksijen Ar-Ge, Vodafone Grubunun stratejileriyle paralel şekilde, dünya çapında mevcut teknolojileri ve trendleri takip ediyor, pazar ve müşteri beklentilerindeki değişimleri gözlemliyor ve tüm bunlar sonucunda oluşabilecek yeni fırsat alanlarını belirleyerek avantaja dönüştürmeye odaklanıyor.”

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.