OgilvyOne’a yeni genel müdür

Dünya ve Türkiye bire-bir pazarlama sektörünün köklü ajanslarından OgilvyOne, İstanbul Ofisi Genel Müdürlük görevini...

10.06.2008 - 11:12 | MediaCat

Dünya ve Türkiye bire-bir pazarlama sektörünün köklü ajanslarından OgilvyOne, İstanbul Ofisi Genel Müdürlük görevini Haziran 2008 itibariyle Meltem Uğur’un üstlendiğini duyurdu.

Ortadoğu Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Meltem Uğur, aynı üniversiteden MBA derecesini aldıktan sonra bilişim sektörünün önde gelen global ve yerel şirketlerinde Müşteri İlişkileri Müdürü, Pazarlama İletişim Müdürü, Stratejik İş Ortaklıkları Geliştirme Müdürü ve Pazarlama Müdürlüğü görevlerinde bulundu.

Uğur, 2000-2002 yılları arasında dünyanın önde gelen danışmanlık firmalarından biri olan Forrester Research’ü, kurucu ortağı olduğu E-Trend firması ile Türkiye’de temsil etti. Bilişim sektöründeki 15 yıllık teknik ve satış/pazarlama deneyimini, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) alanında uzmanlaşarak devam ettirip, markalara hizmet vermek üzere profesyonel hayata geri dönen Uğur, 2002 yılında İlişkisel/Doğrudan Pazarlama bölümünün oluşumunda etkin rol almak üzere dünyanın önde gelen 1-1 iletişim ajanslarından OgilvyOne’a katıldı. OgilvyOne’da Müşteri İlişkileri bölümünde çeşitli rollerde görev alan Uğur FMCG, taşımacılık, IT, enerji, finans ve sigortacılık sektörlerinde çok sayıda markaya markalara hizmet verdi. Uğur, 2007 yılından itibaren İnteraktif bölümün sorumluluğunu da alarak şirketin Interaktif alanda daha da büyümesini sağladı.

1 Haziran 2008 tarihinden itibaren OgilvyOne İstanbul Genel Müdürü olarak görevlendirilen Meltem Uğur, yeni iş stratejileri üzerine yoğunlaşarak şirketin offline ve dijital alanda büyümesinden sorumlu olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.