NYF’de Türkiye’den 7 çalışma finalde

New York Festivali Uluslararası Reklam Ödülleri print (basılı mecralar) ve radyo kategorilerindeki finalistler açıklandı.

12.04.2011 - 00:00 | MediaCat

New York Festivali Uluslararası Reklam Ödülleri print (basılı mecralar) ve radyo kategorilerindeki finalistler açıklandı.

Radyo kategorisinde Türkiye’den bir finalist bulunurken, print kategorisinde altı finalist bulunuyor.

Toplam 15 kategoride en yaratıcı reklam çalışmalarını ödüllendiren New York Festivali Uluslararası Reklam Ödülleri’nde Türkiye’den Leo Brunett İstanbul, Oyuncak Müzesi kampanyası ile radyo kategorsinde finale kaldı. Bu kategoride Türkiye’den tek finalist olan Leo Brunett, 3 çalışmasıyla Türkiye’den yarışmaya en çok işle finale kalan ajans oldu.

Print kategorisinde Leo Brunett İstanbul ve Medina Turgul DDB ikişer çalışmalarıyla, Grey İstanbul ve TBWA İstanbul birer çalışmalarıyla finalist oldu.

Media Turgul DDB Doğuş Otomotiv ve Modern Electronics/ Bose için hazırladığı kampanyalarla, Leo Brunett İstanbul ise Şölen mentollu sakızları için hazırladığı "Ferah Nefes" ve İstanbul Oyuncak Müzesi kampanyalarıyla finalist oldu.

Grey İstanbul Google Türkiye için hazırladığı "Did You Mean?" kampanyası ile, TBWA İstanbul ise IKEA ayakkabı dolabı kampanyası ile print kategorisinde finale kaldı.

Türkiye temsilcisi: MediaCat

MediaCat ve Digital Age, dünyanın en büyük pazarlama iletişimi etkinliklerinden biri olan New York Reklam Festivali’nin düzenleyicisi olan International Awards Group (IAG) ile kapsamlı bir işbirliği anlaşması imzaladı. Bu anlaşmayla MediaCat, bundan sonra IAG’nin Türkiye temsilciliğini üstlendi.

IAG, bu yıl 54.’sü düzenlenecek olan New York Festivali Uluslararası Reklam Ödülleri’nin yanısıra üç pazarlama iletişimi yarışması daha düzenliyor. Bunlar reklam ve pazarlamada etkililiği ödüllendirmeye yönelik AME Awards, finansal hizmetlere yönelik iletişim çalışmalarını ödüllendiren Midas Awards ve sağlık iletişimi çalışmalarını ödüllendiren The Global Awards. Yapılan anlaşma çerçevesinde MediaCat ve Digital Age tüm bu yarışmaların Türkiye temsilciliğini yürütecek.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.