Novartis internetteki yüzünü yeniledi

Novartis ilaç firması web sitesini yeniledi. Yeni web sitesi şirketin kurumsal kimliği, ürün portföyü ve tedavi alanlarıyla ilgili kapsamlı bilgiler sunuyor.

22.02.2012 - 00:00 | MediaCat

Novartis ilaç firması web sitesini yeniledi. Yeni web sitesi şirketin kurumsal kimliği, ürün portföyü ve tedavi alanlarıyla ilgili kapsamlı bilgiler sunacak.

Türkiye’nin lider ilaç firmalarından Novartis, internetteki yüzünü yeniledi. Daha zengin bir içeriğe sahip olan yeni web sitesiyle tüm paydaşlara geniş bilgi aktarımı sağlanması amaçlanıyor.
Novartis kurumsal kimliğinin ve marka imajının güçlendirildiği web sitesinde (www.novartis.com.tr) şirketin faaliyet alanları kapsamlı bir şekilde aktarılıyor.  Yeni web sitesinde ayrıca ürün portföyü ve tedavi alanları da güncel olarak sunuluyor. Böylelikle hastaların ve sağlık alanındaki paydaşların bu bilgilere kolaylıkla ulaşabilmesi hedefleniyor. Görsel anlamda da zenginleştirilen yeni web sitesi şirket gündemindeki gelişmeleri de güncel bir şekilde sunuyor.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.