MediaCat

Nokia, Youtube ile anlaştı

Nokia, Barselona’da düzenlenen 3GSM Kongresi’nde, YouTube™ ile yaptığı işbirliğini açıkladı. Bu işbirliği ile YouTube™ videoları Nokia Nseries

Nokia, Youtube ile anlaştı

Nokia, Barselona’da düzenlenen 3GSM Kongresi’nde, YouTube™ ile yaptığı işbirliğini açıkladı. Bu işbirliği ile YouTube™ videoları Nokia Nseries multimedya bilgisayarlarından izlenebiliyor.

Nokia’nın Mini Map özelliğiyle web tarayıcısından erişilen YouTube™ videoları, önümüzdeki dönemde hayata geçecek olan YouTube™ mobil sitesinden de izlenebilecek. Ayrıca, YouTube™ video RSS bilgileri de yeni Nokia Video Center uygulaması üzerinden alınabilecek.

YouTube™ yetkilileri, kullanıcılara her yerde YouTube™ videolarını izletecek olmanın kendilerini heyecanlandırdığını, Nokia gibi bir sektör lideri ile işbirliği yaparak dünyanın her yerindeki cep telefonu kullanıcılarına YouTube™ videoalarını sunabileceklerini dile getirdi. Nokia yetkilileri konuyla ilgili, Nokia Nseries kullanıcılarına İnternet videoları sunmak üzere, küresel anlamda ilk ortaklarımızdan birinin YouTube™ olmasından memnuniyet duyduklarını söyledi.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.