Nokia Türkiye’ye yeni genel müdür

Şubat 2009’dan bu yana Nokia Türkiye’nin genel müdürlüğünü yürütmekte olan Conor Pierce, 18 Nisan 2011 itibariyle görevini Çiçek Uyansoy İcan’a devrediyor.

25.03.2011 - 00:00 | MediaCat

Şubat 2009’dan bu yana Nokia Türkiye’nin genel müdürlüğünü yürütmekte olan Conor Pierce, 18 Nisan 2011 itibariyle görevini Çiçek Uyansoy İcan’a devrediyor.

Kariyerini Nokia İngiltere ve İrlanda Genel Müdürü olarak sürdürecek olan Conor Pierce, konu hakkında şu yorumu yapıyor: “2 yılı aşkın bir süre Nokia Türkiye Genel Müdürü olarak hizmet verdim. Bu görevi her zaman bir ayrıcalık olarak gördüm. Pek çok başarıya imza attığımız mükemmel bir dönem geçirdik. Türklerle birlikte çalışmaktan gerçekten büyük keyif aldım ve onların iş disiplinlerine, sıcaklıklarına ve kaliteli hizmet anlayışlarına hayran kaldım. Ama artık, ayrılık vakti geldi. Nokia İngiltere ve İrlanda Genel Müdürü olarak belirlenen yeni görevime başlamak için sabırsızlanıyorum. İcan ve ekibine de en iyi dileklerimi iletiyorum. Bu vesileyle, bütün iş ortaklarımıza ve Nokia kullanıcılarına şirketimize, ürünlerimize ve hizmetlerimize gösterdikleri güvenden dolayı teşekkür ediyorum.”

Daha önce Nokia Türkiye Satış Direktörü olarak görev yapan Çiçek Uyansoy İcan ise 16 yılı aşan satış ve pazarlama deneyimine sahip. İcan, yeni görevi hakkında şunları söylüyor: “Bugüne kadar kaydedilen başarıyı devam ettirmek için sabırsızlanıyorum. Bu başarı, hiç kuşkusuz, iş ortaklarımızla ve son kullanıcılarımızla sağlam ilişkiler geliştiren güçlü bir yerel ekibin eseridir. Nokia’nın Türkiye’deki konumunu güçlendirmek için elimden geleni yapacağım.”

Çiçek Uyansoy İcan, 1994 yılında İTÜ Tekstil Mühendisliği’nden mezun oldu. Ardından ABD’deki Texas Tech University’de pazarlama üzerine MBA yapan İcan, iş hayatına Gön Deri Ürünleri’nde ihracat müdürü olarak başladı. Eylül 2000’de Nokia Türkiye bünyesine katılan İcan, burada kanal yöneticiliği, pazarlama müdürlüğü ve satış müdürlüğü gibi farklı roller üstlendi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.