Nil Karaibrahimgil’den genç kızlara destek

Nil Karaibrahimgil eğitimini tamamlama imkânı bulamamış gençlere destek olacak.

17.11.2017 - 11:31 | Tuğba Özögretmen

Nil Karaibrahimgil'den genç kızlara destek

Nil Karaibrahimgil, Türk Eğitim Vakfı işbirliğinde hayata geçirdiği “Nil’in Kızları Burs Fonu” projesinin detaylarını açıkladı. Fon, orta öğrenimini tamamlayıp üniversiteye gitme imkânı bulamayan ve istihdamda geri planda kalan kızlara burs verecek.

Karaibrahimgil projeyle ilgili olarak, “Üç yıl önce oğlum oldu, şimdi de kızlarım oluyor. Şarkılarımla ve yazılarımla ilham verdiğimi hissettiğim kızlara artık eğitimlerinde de destek olmanın heyecanı içindeyim” dedi. Fonun duyurusu, Emre Güven’in çektiği fotoğraflardan oluşan bir sergiyle yapıldı. Zorlu PSM’de gerçekleşen sergide yer alan fotoğraflardaki mesajlar, Nil Karaibrahimgil imzalı “Keşkeleme İlerle”, “Yönünü Bilenin Yolu Açılır” ve “Aklın Almadığına Kalbini Aç” gibi yazılardan seçilerek oluşturuldu.

Sergi, Kasım ve Aralık aylarında Zorlu PSM’de görülebilecek. Fona destek vermek isteyenler ise TEV’in internet sitesine bağış yapabilir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.