Nielsen, Brandbank’i satın alıyor

Firma, Brandbank'ı satın alma sürecini tamamladığını duyurdu.

22.01.2015 - 11:31 | MediaCat

Tüketicilerin izledikleri ve satın aldıkları konusunda dünyanın önde gelen bilgi ve içgörü sağlayıcısı Nielsen Holdings NV bugün, hızlı tüketim ürünleri ürün ve marka imajı içeriğinin mağaza içi, basılı tanıtım ve e-ticaret platformları üzerinden perakende sendikasyonu için dijital ortamda toplanması, yönetilmesi ve dağıtılmasında uzmanlaşmış, deneyimli bir firma olan Brandbank‘ı satın alma işlemini başarıyla tamamladığını duyurdu.

Konuya açıklık getiren Nielsen küresel başkanı John J. Lewis, “Bu satın alma, şirketimizin dijital gelişiminde heyecan verici bir atılımı ifade ediyor. Bu yeni dijital yetkinlikler, mevcut küresel ürün referansı bilgilerimizi ve operasyonel süreçlerimizi zenginleştirerek müşterilerimiz adına daha yüksek analitik yetkinliklere ulaşmamızı sağlayacak” şeklinde konuştu.

Lewis, “Bu adım, Nielsen’ı hızlı tüketim ürünleri/perakende talep zincirinin merkezine ve perakendenin temeline yerleştiriyor. Ayrıca, giderek daha fazla mobil ve dijitale yönelen bir alışverişçi neslinin dikkatini çekmek için müşterilerin e-ticaret fırsatlarını ortaya çıkarmalarına ve yönlendirmelerine yardım edebilmemiz açısından bize çok önemli bir görev de veriyor” diyerek sözlerini tamamladı.

Nielsen, tüm Brandbank verilerini, iş süreçlerini ve devam etmekte olan müşteri çalışmalarını iktisap edecek. Şirket, İngiltere, İrlanda, Fransa, Hollanda, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Macaristan, Türkiye, Çin, Tayland ve Malezya’daki Brandbank ekiplerini de entegre edecek. Bunun yanı sıra şirket, ABD, Kanada ve Almanya’daki Brandbank müşterileri ile de temas halinde.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.