Nexum Boğaziçi’nde CEO değişimi

Türkiye'nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında olan Nexum Boğaziçi'nde CEO'luk görevine...

20.04.2009 - 12:15 | MediaCat

Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında olan Nexum Boğaziçi’nde CEO’luk görevine aynı zamanda şirket ortakları arasında da yer alan Emre Gürül getirildi. CEO’luk görevini Emre Gürül’e devreden Dr. Joachim Behrendt, Nexum Boğaziçi’nde Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine devam ediyor.

Deloitte verilerine göre son üç senedir Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi içerisinde olma başarısını gösteren Nexum Boğaziçi, 2008 yılında yazılım ihracatı yapan firmalar arasında 8. sırada yer aldı. İnterpro’nun “Bilişim 500” araştırmasında da Türkiye’de son 5 yılda en hızlı büyüyen 4. teknoloji şirketi seçildi.

Nexum Boğaziçi’nin kurulduğu dönemden itibaren proje yönetimi, müşteri yönetimi, satış ve pazarlama yönetimi, iş geliştirme ve şirket yönetimi gibi bir çok pozisyonda sorumluluk alan Emre Gürül, şirketin elde ettiği başarılarda önemli pay sahibi olan isimler arasında yer aldı. Avusturya Koleji mezunu olan Gürül, 1999 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği’ni bitirdi. 2002 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nde master derecesini alan Emre Gürül, Işık Üniversitesi’nde doktora tezini ‘Türk Şirketlerinde ERP Uygulamalarının Verimliliğe Etkileri’ konusunda hazırlıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.