MediaCat

Netflix’ten çocuklar için reklam kararı

Netflix’in reklamlı aboneliğinin yeni detaylarına göre çocuklara yönelik içeriklerde reklam olmaması gündemde.

Netflix’ten çocuklar için reklam kararı

Netflix’in önümüzdeki yıl sunması beklenen reklamlı abonelik seçeneğine dair detaylar netleşmeye devam ediyor. Konuya yakın kaynakların aktardığına göre, Netflix‘in reklamlı aboneli seçeneğinde çocuklara yönelik içeriklerde reklam yer almayacak. Ayrıca bazı stüdyoların Netflix’le anlaşmalarına göre çocuklara yönelik içeriklerde reklam yayınlanmasına izin verilmiyor.

Platformun reklamlı abonelik modeline dair bir başka plan ise yeni gösterime giren yapımların izleyicilerle ilk olarak reklamsız buluşturulması. Yapımların ilk etapta reklamsız paylaşılması, önde gelen yapımcıların endişelerini gidermeye yönelik bir hamle olabilir.

Geçtiğimiz hafta reklamlı Netflix aboneliğinde yapımların indirilmesine izin verilmeyeceği iddia edilmiş, Netflix ise konuya dair açıklamada bulunmamıştı. Platformun reklamlı aboneliğine dair detaylar ilerleyen günlerde değişiklik gösterebilir.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.