MediaCat

Netflix’ten Bridgerton evrenine davet

Netflix, Bridgerton hayranlarının dizinin atmosferini birebir deneyimleyebileceği bir etkinlik hazırlığında.

Netflix’ten Bridgerton evrenine davet

Netflix, global çapta büyük ilgi gören dizisi Bridgerton’ın hayranlarını İngiltere’nin Regency (Naiplik) döneminin büyüsünü deneyimlemeye ve kısa bir süreliğine Bridgerton evreninin bir parçası olmaya davet ediyor. 2022’de hayata geçirilecek The Queen’s Ball: A Bridgerton Experience adlı etkinlik ilk olarak Chicago, Los Angeles, Montreal ve Washington D.C.’de gerçekleşecek.

Baloya, modern pop parçalarının klasik müzikle harmanlandığı dizi müziklerini canlı olarak performe edecek bir yaylı çalgılar dörtlüsü ve dans şovları eşlik edecek. Britanya’nın yüksek sosyetesinde neler olup bittiğini herkesten iyi bilen Lady Whistledown’ın sesi ise deneyim boyunca katılımcılara rehberlik edecek.

Bridgerton’ın baş yapımcısı Shonda Rhimes’ın prodüksiyon şirketi Shondaland, etkinlik teknolojisi şirketi Fever ve Netflix tarafından ortaklaşa üretilen sürükleyici deneyim, şirket gelecek sezonların hazırlığındayken Bridgerton hayranlarını diziye bağlı tutmak için tasarlandı. Netflix, Ocak ayında yaptığı açıklamada, 2020’nin sonlarında yayınlanan ilk sezonunun dört haftada 82 milyondan fazla hane tarafından izlendiğini ve Bridgerton’ın şimdiye kadarki en çok izlenen orijinal yapımı olduğunu söyledi.

49 dolardan başlayan biletler 16 Eylül’de satışa çıkacak. Netflix, hayranları gösterilerin şehirlerine ne zaman geleceği hakkında daha fazla bilgi almak için bekleme listesine kaydolmaya teşvik ediyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.