Türkiye’nin süperleri karşınızda

Netflix Türkiye'nin The Umbrella Academy için hazırladığı reklam filmi yayında.

20.02.2019 - 19:26 | Arzu Nilay Kocasu

Türkiye'nin süperleri karşınızda

Daha önce Stranger Things, Bright, Black Mirror ve Altered Carbon gibi yapımlarının tanıtımı için hazırladığı yerelleştirme çalışmalarıyla adından söz ettiren Netflix Türkiye, bu kez platformun son dönemdeki iddialı yapımlarından The Umbrella Academy için hedef kitlesinin karşısında.

Gerard Way’in aynı isimli çizgi roman dizisinden uyarlanan ve sıradışı güçlere sahip bir grup insanın dünyayı yok olmaktan kurtarmak için verdikleri mücadeleyi konu alan The Umbrella Academy’nin kahramanları olan Super Strong (Bir Numara), Super Bitter (İki Numara), Super Famous (Üç Numara), Super High (Dört Numara), Super Old (Beş Numara), Super Dead (Altı Numara) ve Super Ordinary (Yedi Numara) karakterlerine karşılık Türkiye’den çıkma beş süper kahramana; beklentileri aşan zerafet ve hızdaki çay servisiyle Süper Hızlı, cam yiyen Süper Gurme, bedeni üzerinde mutlak hâkimiyete sahip Süper Elastik, tek bakışı yeten Süper Kem Göz ve manyetik adam Süper Çekici’ye yer veren reklam filmi Tribal Worldwide İstanbul imzası taşıyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Netflix Türkiye
  • Reklam Ajansı: Tribal Worldwide İstanbul
  • Prodüksiyon Şirketi: Autonomy
  • Yönetmen: Ferit Katipoğlu

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.