Nestlé Türkiye’de üst düzey atama

Nestlé Kahvaltılık Gevrekler İş Birimi Genel Müdürü olarak görev alacak isim belli oldu.

10.07.2020 - 11:47 | MediaCat

Nestlé Türkiye’de üst düzey atama

Hüseyin Necdet Kalkan’ın Nestlé Türkiye Nescafé İş Birimi Genel Müdürlüğüne atanmasının ardından Nestlé Türkiye Kahvaltılık Gevrekler İş Birimi Genel Müdürü olarak görev alacak isim Nescafé Çatı Marka ve Karışımlar Kategorisinden Sorumlu Pazarlama Direktörü olarak görev yapan Burçin Alev Ekşi oldu.

Lisans eğitimini 2003 yılında Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde tamamlayan Burçin Alev Ekşi, Nestlé Türkiye’deki kariyerine 2008’de Nescafé 3ü1 Arada Marka Müdürü olarak başladı. Ekşi, 2016 yılına kadar içecekler iş biriminde çeşitli görevler yürütmesinin ardından Nescafé Pazarlama ve İletişim Müdürü olarak görev aldı. 2017 yılında tüketici iletişimi ve pazarlama araştırmaları müdürü olan Ekşi, tüm Nestlé markalarının iletişim stratejilerinin geliştirilmesine, stratejilere uygun olarak iletişim kampanyalarının oluşturulmasına ve sinerji yaratılmasına destek oldu ve 2018 yılında Nescafé Çatı Marka ve Karışımlar Kategorisinden Sorumlu Pazarlama Direktörlüğüne getirildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.