Nestlé Professional Türkiye 20 yaşında

Nestlé Professional, Türkiye'deki 20 yıllık performansını paylaşmak üzere dün düzenlediği bir organizasyonda basın mensuplarıyla bir araya geldi.

17.11.2016 - 11:12 | Sultan Öncü Arslanoğlu

Nestlé Professional Türkiye 20 yaşında

Nestlé’nin ev dışı tüketim alanında uzman iş birimi Nestlé Professional bu yıl Türkiye’de 20’nci yılını kutlarken Nestlé Professional Yiyecekler İş Birimi Müdürü Nihan Sevinç, Nestlé Türkiye Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Zeynep Sungu ve Nestlé Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Yaprak Kayalar, Nestlé Professional Türkiye Ülke Müdürü Arzu Alibaz’ın öncülüğünde markanın 20 yıllık performansını ve önümüzdeki dönem hedeflerini paylaşmak, ev dışı tüketim sektörünün eğilimlerini aktarmak üzere basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Nestlé Professional Türkiye 20 yaşında

Nestlé Professional Türkiye Ülke Müdürü Arzu Alibaz

Ev dışı tüketim sektörünün yıl sonunda daralması beklenirken Türkiye’de otel, restoran, kafe, eğitim, askeriye, hızlı yiyecek ve içecek makineleri operatörleri gibi farklı kanallardaki işletmecilere yiyecek ve içecek çözümleri sunan Nestlé Professional’ın yıl başında hedeflediği yüzde 16’lık bir büyüme oranına ulaştığını söyleyen Arzu Alibaz, büyümenin yüzde 76’sının içecek, yüzde 24’ünün de gıda kategorisinden geldiğini kaydetti.

İçecek tarafında yeni kahveleri Nescafé Milano Ispirazione Italiana ile sağlıklı serinlik adını verdikleri soğuk içecek kategori ürünleri Nescafé Ice ve Nestlé SJORA Limonata’nın dünya lansmanını yapmalarının gıda tarafında ise çikolata kategorisinde Nestlé Chokella ve Nestlé Kakao ürünlerinin bu yılki büyüme rakamlarının büyümede oldukça pay sahibi olduğunun altını çizen Alibaz, Nestlé Professional olarak makine alanında son üç yıldır her yıl 6 milyon TL yatırım yapmalarının da markanın ekonomik performansında önemli rol oynadığına dikkat çekti.

Nestlé Professional’ın eğitime de yatırım yaptığını sözlerine ekleyen Alibaz, “Son altı yıldır yaklaşık 300 personelin katılımıyla Nestlé Professional Beverage Academy eğitim programı düzenliyoruz. Tüketiciler için nasıl daha fazlasının mümkün kılınacağına ve konusunda uzmanlaşan ekiplerle işe nasıl daha fazla değer katılabileceğine odaklanılan artık geleneksel hale gelmiş üç günlük bir eğitim programı” diyerek eğitimde kahve ve kahve sunumuyla ilgili tüm basamakları teker teker anlattıkları bilgisini verdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.