Nesli tükenmekte olan renkler

Boya markası Tikkurila'dan nesli tükenmekte olan hayvanlara dikkat çeken bir kampanya.

03.10.2019 - 11:50 | MediaCat

Nesli tükenmekte olan renkler

Birleşmiş Milletler tarafından paylaşılan çevre raporuna göre bir 1 milyon bitki ve hayvan türü önümüzdeki 10 yıl boyunca yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olacak. Hal böyle olunca, canlılarla birlikte, kendilerine has renkleri de yok olup gidecek.

Canlıları bekleyen korkunç tehlikeye dikkat çekme niyetindeki boya markası Tikkurila, tüketicinin huzuruna nesli tükenmekte olan renkler koleksiyonuyla çıkıyor. Markanın yeni boya koleksiyonunda nesli tükenmekte olan dokuz canlıyı temsilen dokuz farklı renk yer alıyor.

Sibirya kaplanı, Sumutra orangutanı, dev panda, kar baykuşu gibi canlıların renklerinde üretilen boyalar ve boyaların konulduğu kovalar da çevre dostu. Su esaslı ve düşük emisyonlu boyaların yer aldığı kovalar, plastiğin geridönüştürülmesiyle üretildi.

Boyalar gelecek yıl Rusya, Çin, Finlandiya ve Baltık ülkelerinde satışa sunulacak. Satılan her bir boya başına marka, canlıları kurtarmak adına 1 euro bağışta bulunacak.

KÜNYE

  • Reklamveren: Tikkurila
  • Reklam Ajansı: TBWA\Helsinki

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.