Nescafe, dijital dünyaya adım attı

Nescafe’nin Türkiye’deki ilk sosyal medya etkinliğinde, dijital dünyanın etkili bloggerları ve internet mecralarından...

02.11.2010 - 00:00 | MediaCat

Nescafe’nin Türkiye’deki ilk sosyal medya etkinliğinde, dijital dünyanın etkili bloggerları ve internet mecralarından editörler bir araya geldi.

Nescafe Türkiye’nin dijital dünyadaki ilk sosyal medya buluşması, dekatlon buzz sosyal medya iletişim ajansı işbirliği ile 09 Ekim Cumartesi günü The Legend Hotel’de gerçekleşti. Etkinlik kapsamında katılımcılar, ‘Shiatsu Masajı’ ve ‘Nefes Terapisi’ seansları eşliğinde Nescafe’nin yeni fonksiyonel kahveleriyle tanıştı.

Türkiye’de sosyal medya, her geçen gün daha geniş bir kullanım alanına yayılıyor. Nescafe de ülkemizdeki bu etkiyi göz önüne alarak düzenlediği buluşmada, ortak noktası internet olan konuklarına Nescafe Green Blend, Vita-Lift ve Lif-Aktif’ in vücudumuza olumlu etkilerini anlattı ve özellikle de bloggerlar tarafından büyük beğeni topladı. 

Nescafe, konuklarına Shiatsu Masajı ile fiziki, Nefes Terapisi ile ise ruhsal dinginliği yaşattıktan sonra, Polonezköy’ün yemyeşil doğasında 3D film gösterimi ile yeni ürünlerini anlattı.  “Nescafe Blogger Etkinliği”, dijital dünyaya yönelik olması ve bloggerların gündem yaratmadaki etkilerini göz önünde bulundurması açısından bir ilk olma niteliği taşıyor.

Bu buluşma ile dijital dünyaya sıcak bir giriş yapan Nescafé, Türkiye pazarında bundan sonraki etkinlikleri ile de ses getirmeyi planlıyor.