Müslüm Baba Aysun Kayacı’ya karşı

Türkiye'de gazlı içecek sektöründeki firmalar arası rekabette ilginç gelişmeler yaşanıyor.Aysun Kayacı'nın öpüştüğü reklam ilgi görünce Coca Cola, Müslüm Gürses ile anlaştı.

09.07.2007 - 09:57 | MediaCat

Türkiye’de gazlı içecek sektöründeki firmalar arası rekabette ilginç gelişmeler yaşanıyor.Aysun Kayacı’nın öpüştüğü reklam ilgi görünce Coca Cola, Müslüm Gürses ile anlaştı.

Gürses, birkaç gün içinde yayınlanacak reklam filminde kutudan bir yudum aldıktan sonra ‘bırrrrr’ diyerek ne kadar serinlediğini anlatacak. Ünlü firmaların pazardan yüksek pay kapmak için yaptıkları rekabet hiç kuşkusuz sanatçılara yarıyor. Daha fazla tüketiciye ulaşmak için firmaların reklam kampanyalarında şöhretlere yer vermesiyle birçok sanatçı yüksek ücretler karşılığında kamera karşısına geçiyor.

Pepsi Max geçtiğimiz günlerde Aysun Kayacı’nın oynadığı ve ‘Hayatı maksimum yaşa’ sloganıyla hazırlanan reklamların büyük ilgi görmesinin ardından rakip firma da atağa geçti. Coca Cola, rakibi Pepsi’nin Kayacı’sına karşı, Müslüm Gürses’in de aralarında bulunduğu ünlü isimlerle reklam filmi çekti.

Müslüm Gürses 400 bin YTL’ye oynadığı bu reklamda, reklam filminin çok beğenileceğini ve reklamda söylediği “Bırrrr” sözünün hayranları arasında slogan haline geleceğini iddia etti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.