Mümkünlü’de sırayla şöhret

Şener Şen'li 'Mümkünlü' reklamı, Taraklı ilçesinin içindeki oyunculuğu uyandırdı. Yeni bölüm çekimleri için...

03.12.2010 - 00:00 | MediaCat

Şener Şen’li ‘Mümkünlü’ reklamı, Taraklı ilçesinin içindeki oyunculuğu uyandırdı. Yeni bölüm çekimleri için çoluk çocuk 400 kişi figüranlık sırasındaydı.

Şener Şen ile Olgun Şimşek’in oynadığı ‘Mümkünlü’ reklamı, çekimlere sahne olan Sakarya’nın Taraklı ilçesinde halkı oyunculuk sırasına soktu.

TTNET reklamının önümüzdeki hafta başlayacak yeni bölüm çekimleri öncesinde reklam ajansı figüran tespiti için Taraklı’daydı. İlçe merkezindeki parkta yapılan aday kayıtlarında 1 saat içerisinde aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu yaklaşık 400 kişi başvurdu. Reklam şirketi görevlileri kayıt yaptıranların fotoğraflarını çekti. Kayıt sırasını bekleyen çoğu kadın Taraklılılar işleri olmasına rağmen reklam filminde verilecek günlük ücretin kendileri için ek gelir olacağını söyledi.

Günlük 30-75 TL
İnternetli hayatı anlatan reklam filminin ilk 4 bölümünün çekimleri kasım ayında Taraklı’da yapılmış ve 300 ilçe sakini günlük 30- 75 TL’lik ücretle figüranlık yapmıştı. Çekimler sırasında mekân kirası, konaklama gibi harcamalarla ilçe ekonomisine 200 bin TL girdiği belirtiliyor.

radikal.com.tr