MTV ve The Body Shop’tan sosyal kampanya

MTV ve The Body Shop dünyanın en önemli sorunlarından biri olan...

11.03.2008 - 17:41 | MediaCat

MTV ve The Body Shop dünyanın en önemli sorunlarından biri olan AIDS ve HIV için bir kez daha güçbirliği yaparak büyük bir kampanyaya başlıyor. MTV’nin tüm dünyada medya desteği verdiği kampanya için The Body Shop sadece bu kampanyaya özel ve sınırlı sayıda ürettiği Guarana Dudak Kremi’ni satışa sunuyor. Guarana Dudak Kremi’nin satışından elde edilecek tüm gelir gençlerin AIDS hastalığıyla mücadele projelerine fon sağlayan “Staying Alive Foundation”a aktarılacak.

Sosyal sorumluluk bilinciyle etik değerleri her zaman ön planda tutan, kozmetik ve medya dünyasının lider markaları The Body Shop ve MTV, 2007 senesinde ortaklaşa yaptıkları “Spray for Change” kampanyası ile Staying Alive Vakfı için 430.000 pound fon toplanarak 85 gencin kendi ülkelerindeki gençlerin HIV/AIDS konularında bilinçlendirilmesini sağlayacak özel projelerine destek sağlandı.

Bu yılki “Move Your Lips” kampanyası ise 27 mart’ta başlayacak. Kampanya dahilinde de The Body Shop mağazalarında satılacak olan her bir özel üretim kampanya ürünü Guarana Dudak Kremi’nden elde edilecek gelir Staying Alive Vakfı sayesinde konuyla ilgili farklı projelere aktarılacak ve bu şekilde dünya üzerindeki pek çok gencin HIV’den korunma yolları hakkında bilinçlendirilmeleri sağlanacak.


Tüm dünya ile aynı anda…

MTV ‘Move Your Lips’ kampanyasını iletişim ağlarında yayımladığı reklamlarla dünyada 160 ülkede 508 milyon eve ulaştırarak gençlerin HIV/AIDS konularında bilinçlendirilmelerini sağlayacak. MTV Türkiye de tüm dünyayla eş zamanlı olarak kampanya spotlarına ekranında ve websitesinde yer verecek. MTV Türkiye’nin VJ’leri ürünün satışa çıkacağı gün olan 27 Mart günü çeşitli Body Shop mağazalarını gezerek müşterileri kampanyayla ilgili bilinçlendirecekler ve MTV News programından da kampanyayı duyuracaklar.

The Body Shop’un tüm dünyadaki mağazalarında eş zamanlı olarak satışa sunacağı Guarana Dudak Kremi’nden elde edilecek olan tüm gelir, dünya çapında HIV’den en çok etkilenen bölgelerdeki gençlerin AIDS bilincini yayma çalışmalarını desteklemek üzere 1998 yılında MTV tarafından kurulan “Staying-Alive Foundation”a bağışlanacak.


Dudağınıza sürün HIV ve AIDS’E karşı savaşanlara destek olun…

The Body Shop’un yeni sınırlı üretim “Guarana Dudak Kremi” ni satın alarak hem bu özel kampanyayı destekleyebilir hem de eşsiz formülü sayesinde dudaklarınıza mükemmel bir koruma sağlayarak nem seviyesini dengeleyebilirsiniz. Ürünün içeriğinde Brezilya Amazon bölgesinden elde edilen Guarana çileği bulunuyor. Guarana çileği canlandırıcı ve enerji verici özellikleriyle bilinen doğal bir antioksidandır. Etkili bir nemlendirme için bu Dudak Kremi Gana’dan elde edilen Yerel Ticaret ürünü shea yağı ve Zambiya’dan alınan balmumu içeriyor.


Hep birlikte harekete geçelim…

57 ülkede 2.200’den fazla The Body Shop mağazasında, e-ticaret ve daha birçok kanal ile duyurulmaya devam edecek olan “Move Your Lips” kampanyasına katılarak bugüne dek dünyayı sarsan en önemli sağlık sorunlarından biri olan HIV/AIDS hakkında farkındalık yaratılmasına siz de destek olabilirsiniz. Bunun için The Body Shop mağazalarına uğrayarak kampanya hakkında detaylı bilgi alabilir ve satın alacağınız ürünlerle vereceğiniz destek sayesinde pek çok gencin hayatında gerçek ve pozitif bir etki yaratılmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.