MTM’nin yeni servsi ‘Habermetre’

Medya Takip Merkezi, yeni servisi 'Habermetre' ile basın yansımalarının ölçüm raporlarına kolaylıkla ulaşılmasını sağlayan...

06.03.2009 - 10:41 | MediaCat

Medyaya dair her türlü bilgi ve içeriğin kaynağı olan Medya Takip Merkezi (MTM), yeni servisi “Habermetre” ile basın yansımalarının ölçüm raporlarına kolaylıkla ulaşılmasını sağlayan bir sistem geliştirdi.

“Habermetre” ile her türlü konunun basın yansımalarını tek bir işlemle ayrıntılı bir biçimde ölçümleyebilmek mümkün olabilecek. Tablo ve grafiklerle desteklenen ölçüm raporunun, medya takibine yeni bir soluk kazandırması bekleniyor.

MTM’den servis alan kurumlara ücretsiz olarak sunulan “Habermetre” sayesinde; tek bir işlemle dönem, yayın, nicelik veya rakip karşılaştırmaları yapılabiliyor.

Medya takibinden elde edilen sonuçları, veri tabanındaki otomatik hesaplama özelliği ile web ortamında her an değerlendirip raporlaştırabilen sistem, bunun için sadece birkaç saniyeye ihtiyaç duyuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.