MS Agency, National Geographic Channel’ın Reklam Satışına Başladı

Media Sales Agency, National Geographic Channel’ın Türkiye’deki reklam satışına başladı.

31.08.2004 - 00:00 | MediaCat

Gidebileceğiniz kadar uzağı, görebileceğiniz kadar yakına getirdik. sloganıyla 145 ülkeden, 25 farklı dili konuşan, 170 milyon eve ulaşan National Geographic Channel’ın Türkiye’deki reklam satışını üstlenen Media Sales Agency, bu büyülü pencereyi sizler için aralıyor.

1888 yılında, coğrafyacılar, kaşifler, öğretmenler, haritacılar, subaylar ve yatırımcılardan oluşan bir grubun oluşturduğu National Geographic Society’nin amacı coğrafi bilgiyi koruyarak yaymaktır. Society, günümüzde de insanlığa yerkürenin pencerelerini açarak, dünyanın her köşesinde keşfe ve doğal kaynakları korumaya yönelik çalışmalar yürütmeye devam ediyor. Kazançlarının belirli bir yüzdesini daha fazla keşif ve araştırma için kullanan National Geographic medyası ise bu misyonu devam ettirmeyi amaçlıyor.

1 Eylül 1997’de yayın hayatına başlayan NGC, şu anda dünyanın dört bir yanına ulaşıyor. En hızlı büyüyen ve yayılan televizyon ağlarından biri olarak olağanüstü başarı sağlayan NGC, bu özelliği ile de tarihe geçiyor. Türkiye’de Kablo TV ve Digiturk üzerinden 11.6 milyon kişiye ulaşan National Geographic Channel’ın reklam satış ve pazarlamasını yürüten Media Sales Agency, WWF-Türkiye’nin ve AKUT’un medya sponsorudur.