Mozaik Group logosunu yeniledi

Pars/McCann Erickson'un kurucu üyesi ve ortaklarından Mukaddes Akça tarafından, 1995 yılında kurulan...

11.08.2008 - 10:09 | MediaCat

Pars/McCann Erickson’un kurucu üyesi ve ortaklarından Mukaddes Akça tarafından, 1995 yılında kurulan Mozaik Group logosunu yeniledi. Mozaik Group’un Yönetim Kurulu Başkanı Mukaddes Akça; “mevcut dönemin marka gereklilikleri doğrultusunda yenilikçi ve dinamik yapımızı yansıtacak bir logo ile markamızı yenilemek istedik” diye konuştu.

Reklam ve Stratejik İletişim Yönetimi alanlarında hizmet vermek üzere 13 yıl önce kurulan Mozaik Group, creative reklam çözümlerinde “Mozaik Reklam”, stratejik iletişim yönetimi çalışmalarında ise “Mozaik İletişim” ile müşterilerine katma değerli hizmet sunmaya devam ediyor.

Tam hizmet ajansı olarak birçok projeye imza atan Mozaik Group, çizgi üstü ve çizgi altı çalışmalarını yaratıcı gücünü marka ruhuyla birleştirerek, etkili reklam yaklaşımlarını doğru medya plan içinde akilci çözümlerle sunuyor.

İletişimde ise; kurumların iletişimle ilgili sorunlarının tespiti, çözüm yollarının üretilmesi, basınla ilişkilerin yürütülmesi, iletişim stratejilerinin belirlenmesi ve uygulanması, ürün/ hizmet/ kurum/ kişi imajını geliştirici etkinliklerin tasarım ve uygulanması, kurum içi iletişim, pazarlama iletişimi, sponsorluk yönetimi, marka yönetimi, kurumsal sosyal sorumluluk projesi oluşturma vs. konularda faaliyet gösteriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.