Mösyö Cardin aranıyor!

Aydınlı Grup, Pierre Cardin’in Türkiye’de yayına girmesi planlanan yeni reklam filminde Mösyö Cardin’i canlandıracak oyuncuyu arıyor...

15.12.2009 - 00:00 | MediaCat

Aydınlı Grup, Pierre Cardin’in Türkiye’de yayına girmesi planlanan yeni reklam filminde Mösyö Cardin’i canlandıracak oyuncuyu arıyor. Aydınlı Grup Yürütme Kurulu Başkanı Ahmet Said Kavurmacı, “Mösyö Cardin’i en iyi şekilde temsil edecek oyuncu için Türkiye dâhil dört farklı ülkede araştırmalar sürüyor” dedi.

Kavurmacı, Aydınlı Grup olarak 2010 yılına iletişim çalışmalarıyla hızlı başlayacaklarını ve yeni yıl itibariyle hazır giyim sektöründe ilk kez senaryolu bir reklam filmi lanse edeceklerini bildirdi. İlk kez böyle bir çalışma içine girdiklerini belirten Kavurmacı, “Pazarlamanın dinamikleri değiştiği gibi sektörümüzün de dinamikleri değişiyor. İletişim çalışmalarımızda artık daha yaygın ve efektif çalışmalar yapmayı hedefliyoruz” dedi.

Yeni reklam filminde Mösyö Cardin’i canlandıracak oyuncuyu bulmak için Türkiye, Almanya, İngiltere ve Macaristan’da farklı cast ajanslarıyla görüşmeler sürdürdüklerini anlatan Ahmet Said Kavurmacı, “Mösyö Cardin’e benzeyen yüzler bulunuyor. Ancak yakın plan çekimlerde eller son derece önemli. Kumaşlara dokunuşlarda estetik yönden beklentilerimizi karşılamayan birçok adayı elemek zorunda kalıyoruz. En iyi adayı bulana kadar arayışımız devam edecek” diye konuştu.

Pierre Cardin 140 ülkede

Tüm zamanların en büyük moda imparatorluklarından birini kuran Pierre Cardin, günümüzde dünyanın en iyi bilinen beş Fransız moda tasarımcısı arasında yer alıyor. Bugün Pierre Cardin markası, tam 140 ülkede 900 farklı ürün lisansıyla en çok kabul gören ticari marka olarak biliniyor.
 
Giyime ilgisi çocuk yaşta başlayan Pierre Cardin 14 yaşındayken ünlü bir terzinin çırağı olarak moda dünyasına adım attı. Mesleki bilgi ve deneyimini yeteneğiyle geliştiren Cardin, zamanın en büyük Fransız moda devi Christian Dior’un baş terzisi oldu. Bir moda imparatoru olarak anılmasına rağmen “yaşamı boyunca en iyi bildiği şeyin kendi elleriyle çizmek, kesmek ve dikmek” olduğunu söyleyen Cardin, yaşına rağmen var gücüyle üretmeye devam ediyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.