MediaCat

Monster ‘canavar gibi’ reklam ajansını buldu

Kasım ayında reklamcılık dergilerine verdiğimiz konkura davet ilanıyla başlayan konkur sürecimiz tamamlandı.

Monster ‘canavar gibi’ reklam ajansını buldu

Kasım ayında dergilere verilen ‘Canavar gibi bir ajans arıyoruz’ sloganlı davet ilanıyla bir konkur süreci başlatan Monster, ajansını seçti.  

Monster’in reklam ajansı MovidaPlusMap oldu.

Monster konkur sonucunu şu sözlerle duyurdu:

"Kasım ve Aralık aylarında 11 ajans sunumlarıyla konkurumuza katılmak istediklerini belirtti. Sunumlar ve web siteleri üzerinden yaptığımız değerlendirme ile Clever Mad, Friends, Gerilla, Mentor ve Movida Plus  ajanslarını konkura davet ettik.

Konkur brifi vermek üzere bu ajansları 29 Aralık Perşembe günü saat 10:00’da Kadıköy’deki merkezimizde ağırladık. Konkur sürecimizi yöneten marka danışmanımız Murat Şaylan ajanslara çok ayrıntılı brif sundu.

Brif sonrasındaki hafta  Gerilla konkurdan çekildiğini bildirdi. Konkura katılacak ajansları 12 Ocak’ta ziyaret ettik. Ajanslar sunumlarını aşağıdaki tarihlerde yaptılar.
• 17 Ocak 2012 Friends
• 18 Ocak 2012 CleverMad
• 19 Ocak 2012 Mentor
• 20 Ocak 2012 MovidaPlusMap

Sunumlar sonrasında Friends ve MovidaPlusMap finale kaldı. Çok zor değerlendirme sonucunda MovidaPlusMap’i ajansımız olarak belirledik.

Pazarlama danışmanımız Murat Şaylan tüm konkur sürecini “bir konkurun kronolojisi” adlı makaleyle blog’unda yayınladı.

Konkura davet ilanımızda da belirttiğimiz gibi konkura katılan ve kazanamayan ajanslara kdv dahil 1500 TL ödeme yapacağız. 

Monster, hedefli,  planlı ve ilkeli çalışan bir reklamveren olmayı, kendisine iyi hizmet üreten ve markalaşmasına katkısı olan ajans ile de bir yastıkta 40 yıl kocamayı düşünmektedir.  İnşallah MovidaPlusMap bizim uzun yıllar partnerimiz olacaktır."

 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.