Molped, Uludağ WHITEFest 2008’de üniversite gençleriyle buluşuyor

Molped, 14. Uludağ Üniversiteler haftasının en kapsamlı turu White Fest 2008’de ürünleriyle yer alıyor. Üniversite gençleri, Molped standında ürünler ile tanışacak, Molped kalitesini deneme fırsatını yakalayacak ve yenilikleri yakından takip edecek.

22.01.2008 - 11:14 | MediaCat

Molped, 14. Uludağ Üniversiteler haftasının en kapsamlı turu
White Fest 2008’de ürünleriyle yer alıyor. Üniversite
gençleri, Molped standında ürünler ile tanışacak,
Molped kalitesini deneme fırsatını yakalayacak
ve yenilikleri yakından takip edecek.

Molped, 20 Ocak- 24 Ocak 2008 tarihleri arasında düzenlenen White Fest 2008’de üniversiteliler ile buluşuyor. Delikanlı kızlar hem Uludağ’ın keyfini yaşayacak hem de Molped kalitesiyle kendine güvenlerini ortaya koyacaklar…

Üniversite gençleri, Uludağ’ın en yeni ve büyük beş otelinde düzenlenecek festivalde, çeşitli yarışmalara katılacak, konserlerde eğlenecek ve Molped balonları arasında kayak yaparak WhiteFest’in tadını çıkaracaklar.

Gençler, Molped standında neşeli pozlarla hatıra fotoğraflarını çektirirken, kalitesiyle fark yaratan ürünlerle tanışma fırsatını bulacak. Molped standlarında, Molped Ultra Airactive hijyenik pedlerle tüketicilere güven ve konfor, taşıma kolaylığı sağlayan Molped Daily Care Tekli Paketli günlük pedlerle de gün boyu rahatlık ve tazelik sunuluyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.