MediaCat

Molped iddiasını onayla kanıtlıyor

‘Herkes söylüyor, Molped onaylatıyor’.

Molped iddiasını onayla kanıtlıyor

Molped‘in ‘Molped ile hep daha iyiye’ mottosuyla yürüttüğü yenilenme süreci, Molped Günlük Pedler’in yeni reklam filmiyle devam ediyor. ‘Herkes söylüyor, Molped onaylatıyor’ sloganıyla Molped Günlük Pedler’in ‘cilde dost’ özelliğini anlatan reklam filminde ürünün dermatolojik olarak test edilip onaylandığına dikkat çekiyor.

Terfilm tarafından çalışılan reklam filminde, Molped’in kendine güvenen, enerjik, özgür imajı Burcu Biricik, Canan Maktal, Sultan Ulutaş ve Nihan Tarhan‘ın oyunculuğuyla yansıtılmış. Molped Günlük Pedler’in Dermatest Medical Research Company’nin standardizasyonuna uygun olduğuna dikkat çekilen reklam filmi, 18 günlük hazırlık süreci sonucunda tamamlanmış.

Eğlenceli ve oldukça enerjik 45 kişilik bir ekiple çekimleri gerçekleştirilen reklam filminin yaratıcı yönetmenliğini Serkan Balak, sanat yönetmenliğini Cihangir Gümüş, görüntü yönetmenliğini ise Veli Kuzlu yapmış.

Kağan Erturan’ın yönetmenliğini üstlendiği reklam filminin seslendirmesini ise Molped’in ünlü reklam yüzlerinden Merve Oflaz gerçekleştirmiş.

Künye:

Reklamveren: Hayat Kimya-Molped Günlük Ped
Reklamveren Temsilcisi: Melek Soklangıç Dinçer, Gülser Golbazi Karlı
Reklam Ajansı: Vietnam
Yaratıcı Yönetmen: Serkan Balak
Sanat Yönetmeni: Cihangir Gümüş
Müşteri İlişkileri: Melike Karamehmetoğlu
Ajans Prodüktörü: Begüm Baran
Yönetmen: Kağan Erturan
Görüntü Yönetmeni: Veli Kuzlu
Yapım Şirketi: Terfilm
Yapımcı: Erhan Orhanoğlu
Dublaj Sanatçısı: Merve Oflaz

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.