Mod yeniden yapılandı

Reklam dünyasının köklü isimlerinden MOD Ajans, kimliğini, vizyonunu ve ekibini yeniledi.

12.09.2003 - 00:00 | MediaCat

Reklam dünyasının köklü isimlerinden MOD Ajans, kimliğini, vizyonunu ve ekibini yeniledi.

Pazarlamanın nihai hedefi olan talep yönetimini, ismine(Management Of Demand) taşıyan firma, kendini günümüzdeki ?reklam ajansı? tanımının dışında tutuyor. Reklam ajansı sadece reklam yapar anlayışının öldüğünü belirten MOD yetkilileri, pazarlama iletişimindeki son gelişmelerin reklam ajanslarının rolünü tamamen değiştirdiği görüşünde. ?Yeni reklamcılığın amacı, markayı sadece bilinir hale getirmek değil, talep edilir hale getirmektir? diyen ajans yetkilileri, bu amaca iletişimdeki tüm enstrümanların ortaklaşa hareket etmesiyle ulaşılabileceğinin altını çiziyor.
MOD, reklam camiasının son dönemdeki tartışma konularından olan ?tarz sahibi olmak? hususunda da farklı bir görüşe sahip. Ajans yetkilileri, tarz sahibi olmaktan şiddetle kaçındıklarını, çünkü ajansların değil, hizmet ettikleri markaların bir tarzı olması gerektiğini belirtiyor ve ekliyorlar: ?Hiçbir şablona bağlı kalmadan, markanın ruhu, hedef kitlenin durumu neyi gerektiriyorsa ona uygun çalışmalar yapacağız.?

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.