Mobilera’da üst düzey atama

Mobilera Türkiye A.Ş’ de Genel Müdür olarak görev yapan Zehra Öney...

20.04.2010 - 00:00 | MediaCat

Mobilera Türkiye A.Ş’ de Genel Müdür olarak görev yapan Zehra Öney, Mobilera Holding BV nin yurtdışı Mobil Pazarlama ve Reklam Geliştirmelerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapacak.
 
Mobilera’ dan önce 5 yıl Turkcell Uluslararası İş Geliştirme ve Avrupa Birliği İlişkileri Bölümlerinde görev yapan Zehra Öney, 20 yıldan fazla deneyiminin  ardından 3 yılı aşkın bir süredir Mobilera Türkiye A.Ş. de Genel Müdür olarak görev yapıyordu. 

1983 ve 2002 yılları arasında Öney, profesyonel iş hayatı boyunca, çok uluslu şirketlerde, turizm sektörü ve medya satın alma şirketlerinde kurumsal ilişkiler pazarlama satış müdürlüğü ve genel müdür olarak sektörde yer aldı.  

İstanbul  Üniversitesi İktisat fakültesi mezunu olan Önen, çok sayıda eğitim programlarına, halkla ilişkiler ve lobi açma alanında kurslara katılmış, New York’ta 1995 yılında bir yıla yakın bir süre Veterans Hastanesi’nde halkla ilişkiler alanında sosyal görevli olarak çalıştı.

Öney, evli ve 2 kız çocuk sahibi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.