MIXX Awards Türkiye’nin kazananları belli oldu

Büyük ödülün sahibi Samsung Türkiye.

25.02.2016 - 14:49 | MediaCat

MIXX Awards Türkiye’nin kazananları belli oldu

IAB Türkiye tarafından düzenlenen MIXX Awards Türkiye Ödülleri altıncı kez sahiplerine kavuştu. Bu yıl 24 Şubat 2016 akşamı Shangri-La Bosphorus’ta gerçekleştirilen törende ödüller, Ece Sükan’ın sunuculuğunda dağıtıldı.

“Araç, Yöntem ve Platformlar” ile “Stratejiler ve Hedefler” olmak üzere iki ana bölüme ayrılan 24 kategoride 2015’in en başarılı dijital reklamlarının belirlenip ödüllendirildiği MIXX Awards Türkiye bu yıl 125 ajans ve 137 reklamveren tarafından 597 geçerli başvuru alarak altı yılın en yüksek katılım rakamına ulaştı.

Toplam 69 ödülün sahiplerine kavuştuğu gecede kategori birincileri arasında yapılan “Yılın En İyisi” seçiminde ödül bu yıl Samsung Duyan Eller projesiyle Samsung Türkiye ve LeoBurnett İstanbul’un oldu. Proje, Online Reklam Filmleri ve Viral kategorisinde Bronx MIXX, Sosyal Pazarlama kategorisindeyse Altın MIXX ile ödüllendirildi.

MIXX Awards Türkiye 2016 Kazananları Tam Listesi [PDF: 283 KB]

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.