Millward Brown 2015’in en iyi Noel reklamını belirledi

Bu yılın kazananı Warburtons ve Muppet'lar oldu.

09.12.2015 - 14:55 | Arzu Nilay Kocasu

İngiltere 2015'in en iyi Noel reklamını seçti

John Lewis’in aydaki yalnız adamı, Sainsbury’nin Kedi Mog’u, Body Shop’ın korosu…

Kaliteli reklam filmleri söz konusu olduğunda Noel’in, geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da epey bereketli geçtiğini söylemek mümkün. Öte yandan, iyi reklamlar ne kadar çok olursa olsun, hepsinden iyi olan “en iyi” reklam yalnızca bir tane ve bu unvan, bu yıl Warburtons ekmeklerinin hazırladığı Noel reklamının. 140 yıllık İngiliz ekmek markası Warburtons’ın Muppet’lar ile hazırladığı iki dakikalık reklam filmi, görünüşe göre, 2015 yılında tüketicinin yüzünü en çok güldüren reklam filmi olarak “en iyi” unvanını almayı başardı.

Millward Brown’ın, belirlediği 18 reklam filminin her birini reklam angajman takibi uygulaması AdExpress aracılığıyla beğeni, ikna ve markalama gibi kategorilerde oylamaya sunmasıyla oluşan araştırma sonuçlarına göre, belirlenen reklam filmleri arasından sıyrılarak birincilik koltuğuna oturan Warburtons böylelikle “2015’in en başarılı Noel reklamı”na imza atmış oldu.

Kaynak: Telegraph

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.