Milli takım malzeme sorumlusundan futbol şovu

Geçtiğimiz günlerde yayınlanmaya başlayan ve Manchester United'ın malzeme sorumlusu Albert Morgan'ın...

19.11.2008 - 14:49 | MediaCat

Geçtiğimiz günlerde yayınlanmaya başlayan ve Manchester United’ın malzeme sorumlusu Albert Morgan’ın ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo’ya sahada meydan okuyan görüntülerinden oluşan filminin ardından, Türk Milli Takımı’nın malzeme sorumlusu Cengiz Çelik de bundan daha iyisini yapabileceğini göstermek için sahaya çıktı.

13 yıldır Türkiye Milli Futbol Takımı’nın Malzeme Sorumlusu olan Cengiz Çelik Milli takımın tüm antrenman ve maçlarında, futbolcular ve teknik kadro için ‘vazgeçilmez’ isimlerden biri. Manchester United’ın malzeme sorumlusu Albert Morgan’ın ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo’nun Nike Pro Ultimate üstünü giyerek gösterdiği futbol becerisinin üzerine Cengiz Çelik de sahadaki hünerlerini sergileyerek Olimpiyat Stadı’nda adeta ‘futbol şovu’ yaptı.

Film; Cengiz Çelik’in Olimpiyat Stadı’nın soyunma odasında çalışması sırasında başlıyor. Bir süre sonra Çelik, kendini Nike Pro giymiş bir halde sahada buluyor. Sadece kale direkleriyle kalmayan paslar, tribünler arasında bir şova dönüşüyor.

Türk Milli Futbol Takımı’nda ve Turkcell Süper Lig’de birçok sporcunun maçlar sırasında kullandığı yeni Nike Pro Ultimate üst sporculara hem psikolojik hem de fiziksel avantaj sağlıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.