Miller Music Factory ile yıldız olma şansını yakala!

Müziğin, eğlencenin ve yeniliklerin vazgeçilmez markası Miller tarafından bu yıl 6. kez düzenlenecek olan Miller Music Factory’ye başvurular tüm heyecanı ile başladı...

10.11.2009 - 00:00 | MediaCat

Müziğin, eğlencenin ve yeniliklerin vazgeçilmez markası Miller tarafından bu yıl 6. kez düzenlenecek olan Miller Music Factory’ye başvurular tüm heyecanı ile başladı!

Miller’in yeni yetenekleri keşfetmek için düzenlediği müzik yarışmasına başvurular “www.millermusicworld.com” internet sitesi üzerinden yapılıyor.

Birbirinden ünlü jüri üyeleri ile de dikkat çeken Miller Music Factory’ye başvurular 31 Aralık Perşembe günü son bulacak. Türkiye’de müzikle uğraşan amatörler için kariyerlerinde dönüm noktası sayılan, müzik dahilerini belirlemek, genç yetenekleri keşfetmek ve alternatif müzik kültürünü desteklemek amacı ile gerçekleştirilen Miller Music Factory yarışması, araştırmalarda genç yeteneklerin “En çok güvendiği yarışma” olarak tanımlanıyor. Her yıl rekor sayıda başvuru ile dikkat çeken Miller Music Factory’ye katılım ile ilgili bilgiler www.millermusicworld.com’dan takip edilebiliyor.

6. kez düzenlenecek olan Miller Music Factory’nin kazananları 30 Ocak 2010’da gerçekleşecek olan muhteşem final gecesi ile belli olacak. Yarışma jüri üyeleri arasında  Ali Şahinbaş, Mehmet Tez, Kaan Sezyum, Murat Abbas ve Funky C gibi Türkiye’de müzik adına çok önemli isimler de var.

Bu yıl diğer yıllardan farklı olarak; ödüller arasında, yeni yetenekler, yetenek avcıları ve müzik severleri bir araya getirmeyi amaçlayan “Miller Miami 2010”da sahne alma şansı yer alıyor. “Miller Miami 2010”un, müzik dünyasından en önemli isimlerin ve yetenek avcılarının katıldığı, dünyanın en büyük elektronik müzik etkinliği Winter Music Conference ile aynı anda Miami’de gerçekleşecek olması büyük önem taşıyor.

Efes Lisanslı Markalar Pazarlama Müdürü Şebnem Bolkan yaptığı açıklamada; “Yarışmanın ana kategorileri ‘En İyi Performans’ ve ‘En İyi Prodüksiyon’dan oluşuyor. Miller Music Factory  yarışması ile,  markanın “Release the Fresh” konseptine paralel olarak müziğin hemen her kategorisinde  yepyeni yetenekleri keşfetmiş ve onlara müzik ile ilgili yeni açılım yapma fırsatı sunmuş oluyoruz. Yeni yetenekler, yarışma içerisindeki workshop’larla ve önemli müzik isimleriyle temas ederek  kendilerini  geliştiriyorlar. Yarışma sonrasında Miller Freshtival vb. festival ortamlarında yarattığımız sahne fırsatları ile de kendilerini daha geniş kitlelere tanıtma imkanı buluyorlar. Bu yılki yeniliğimiz kazananların “Miller Miami 2010”a davet edilecek olması. Böylece, yeni yeteneklerimiz dünyanın önemli isimleri ile aynı sahnede yer alma şansı bulacak ” dedi.

Miller Music Factory’nin finale kalanlar için yarışma öncesinde düzenlediği atölyeler de gençler tarafından merakla bekleniyor. Workshop’lara katılan eğitmenler, her kategoride alanında isim yapmış profesyoneller, sanatçılar ve jüri üyelerinden oluşuyor. Miller’in yeni yeteneklere verdiği destek, yarışmadan sonra da devam ediyor; Miller, albüm ve klip çalışmaları boyunca yıldızlarının yanında oluyor.

Miller Music Factory’nin 2006 yılı birincisi  “Bedük” ve  2007 yılı birincisi “Mustafa Keçeli” Miller ile 2008 Seattle Bumbershoot Festivali’ne VIP konuk olarak katıldı. Bedük; “Emin olun, artık iyi ve kaliteli müziğe destek olan bir marka var…” diyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.