Migros’tan yeni online yemek platformu: Migros Yemek

İlk etapta Ataşehir'de hizmete başlayan Migros Yemek'in tüm şehirlere yayılması planlanıyor.

13.06.2022 - 14:56 | MediaCat

Migros'tan yeni online yemek platformu: Migros Yemek

Online kanaldaki gelişimini bu alandaki platformlarını bir araya getiren Migros One çatısı altında sürdüren Migros, online yemek platformu Migros Yemek’i hayata geçirdi.

Yeni online yemek platformu Migros Yemek, Migros uygulamasındaki mevcut Sanal Market, Migros Hemen ve Migros Ekstra sekmelerinden sonra yeni bir sekme olarak müşterilerle buluşacak. İlk olarak İstanbul, Ataşehir’de hizmete başlayan Migros Yemek’in önümüzdeki ay İstanbul’un büyük bir bölümünün yanı sıra Ankara ve İzmir’de kullanıma sunulması, kısa süre içindeyse Türkiye’nin 81 iline yayılması planlanıyor.

Geniş restoran ağıyla yemek servisi sunmayı hedefleyen Migros Yemek’te ayrıca 7/24 siparişe açık restoranlara ve Macrocenter’ın ev yapımı sıcak menülerine de erişilebilecek. Verilen siparişlerin teslimatı ilk aşamada restoranlar tarafından yapılırken, çok yakın zamanda Migros Yemek uygulamasına “Migros Getirsin” seçeneği de eklenecek ve kullanıcılara iki farklı teslimat seçeneği sunulacak.

Müşterilerini hayatlarına değer katacak yeni bir hizmetle daha buluşturduklarını söyleyen Migros One CEO’su Orçun Onat, “Migros Yemek, kaliteli hizmet anlayışı ve restoran çeşitliliğiyle uygulamamıza önemli ölçüde trafik getirecek. Ayrıca Migros Yemek ile güçlü teslimat altyapımızı kullanarak, siparişleri yüksek hizmet kalitesi ve uygun fiyatlarla müşterilerimizle buluşturacağız. Sektörümüzde önemli bir adım daha atmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Migros Yemek Direktörü Gülfem Karcı ise “Yeni hizmetimiz Migros Yemek için farklı mutfak türlerinden birçok restoranla anlaştık. Online yemek siparişi deneyimini iyileştirerek fark yaratmayı amaçladığımız yeni hizmetimiz Migros Yemek’i müşterilerimizle buluşturacağımız için çok heyecanlıyız” şeklinde konuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.