MediaCat

Migros’a yeni pazarlama iletişimi direktörü

Migros’ta müşteri deneyim stratejileri ve pazarlama iletişimi direktörü olarak görev yapacak isim belli oldu.

Migros’a yeni pazarlama iletişimi direktörü

Migros’ta müşteri deneyim stratejileri ve pazarlama iletişimi direktörlüğü görevine Sinem Serdar Orpak getirildi. Orpak, yeni görevinde pazarlama iletişimi, veri analitiği, CRM ve kampanya geliştirme ekiplerine liderlik edecek. Yeni organizasyon yapısında, 20 milyon aktif üyeli sadakat programı Money Kart da Migros Müşteri Deneyim Stratejileri ve Pazarlama İletişimi Direktörlüğüne bağlanarak Orpak’ın sorumluluk alanına dahil olacak.

İstanbul Üniversitesi ve Middlesex Üniversitesi’nde lisans eğitimini tamamlayan Sinem Serdar Orpak, yüksek lisans derecesini Galatasaray Üniversitesi’nden aldı. 2016-2022 yılları arasında Royal Dutch Shell’de global marka ve pazarlama iletişim lideri pozisyonunda 80 ülkeden sorumlu olarak çalıştı. Görevi süresince, dünya çapındaki marka konumlandırması ve iletişim, müşteri yolculuğu tasarımı, yenilenebilir enerji ve entegre stratejik pazarlama projelerinde yer aldı. Teknoloji, otomotiv, enerji gibi farklı sektörlerde 16 yılı aşkın yurtiçi ve yurtdışı tecrübesi bulunan Orpak, son olarak Migros Marka İletişimi Grup Müdürü olarak görev yapmaktaydı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.