Midas Ödülleri’ne başuru için son 2 gün!

New York Festivali’nin de düzenleyicisi olan International Awards Group tarafından organize edilen ve finansal hizmetler iletişimi alanında dünya çapında en yaratıcı işlere verilen Midas Ödülleri'ne son başvuru tarihi 21 Ekim.

19.10.2011 - 00:00 | MediaCat

New York Festivali’nin de düzenleyicisi olan International Awards Group tarafından organize edilen ve finansal hizmetler iletişimi alanında dünya çapında en yaratıcı işlere verilen Midas Ödülleri’ne son başvuru tarihi 21 Ekim.  Yarışma 21 Ekim’den sonra hiç bir başvuruyu kabul etmeyeceğini açıkladı

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi, bu yıl da Midas Ödülleri’nde ajansların aldığı puanlara dayandırılarak  "Midas Raporu" yayınlayacak.

Geçtiğimiz yıl, Büyük Ödüle 9, Altın Ödüle 6, Gümüş Ödüle 4, finalistlere ise 1 puan verilen değerlendirme sonucunda Türkiye’den 41? 29! Ajansı, aldığı 12 puanla Midas Raporu’nda en yaratıcı ajanslar arasında 8. sırada yer almıştı.

2010 Midas Raporuna http://www.midasawards.com/main.php?p=6,2,2 adresinden ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.