Microsoft Türkiye Genel Müdürü merkeze atandı

Microsoft Türkiye Genel Müdürü Çağlayan Arkan, 1 Ekim 2009 tarihinden itibaren Microsoft'un...

02.09.2009 - 00:00 | MediaCat

Microsoft Türkiye Genel Müdürü Çağlayan Arkan, 1 Ekim 2009 tarihinden itibaren Microsoft’un Redmond’taki merkezinde, Dünya Üretim ve Küresel Kaynaklardan Sorumlu Genel Müdür olarak yeni görevini devralacak.

Çağlayan Arkan için 25 Eylül 2009 Cuma günü saat 19:30’da Microsoft Türkiye ofisinde bir veda partisi düzenleyecek olan Microsoft Türkiye ekibi, Arkan’ın yeni görevi için şu açıklamayı yaptı: "Microsoft Türkiye olarak 1993 yılında altı kişiyle başladığımız uzun maratonda, 2003 yılında Microsoft Türkiye Genel Müdürlüğü görevini devralan Sayın Çağlayan Arkan ile birlikte yepyeni bir vizyonun bayrağını taşımaya başladık. ‘Türkiye Bilişimle Kalkınıyor’ vizyonumuz doğrultusunda bir yandan bireylerin ve kurumların verimliliklerini artırmayı hedeflerken, diğer yandan toplumsal yaşama ve ekonomiye yüksek katma değerler sağladık. Bugün ise Microsoft Türkiye ekibi olarak, Sayın Çağlayan Arkan’ı son derece önemli bir göreve uğurlamanın heyecanını yaşıyoruz. Microsoft Türkiye Genel Müdürü Çağlayan Arkan’ın sorumluluk alanını küresel ölçekte genişleten bu görev, aynı zamanda, kendisinin yöneticilik deneyimi, Türkiye ve bölge birikimi açısından da ülkemiz için anlam taşıyor. Microsoft Türkiye Genel Müdürü Çağlayan Arkan’ın sorumluluk alanını küresel ölçekte genişleten bu görev, aynı zamanda, kendisinin yöneticilik deneyimi, Türkiye ve bölge birikimi açısından da ülkemiz için tarihi bir fırsat anlamına geliyor. "

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.