Microsoft müşteri mükemmeliyet ödülü sahibini buldu

Mutlu Emeklilik hedefiyle kendisini sürekli geliştiren Garanti Emeklilik, Microsoft tarafından bu yıl...

16.12.2008 - 16:24 | MediaCat

Mutlu Emeklilik hedefiyle kendisini sürekli geliştiren Garanti Emeklilik, Microsoft tarafından bu yıl Danimarka’nın başkenti Kopenhag’da düzenlenen Yakınsama (Convergence) 2008 Konferansı’nda Müşteri Mükemmeliyet Ödülü kapsamında hizmet sektöründe birincilik ödülü kazandı.

‘Üyelerine mutlu bir gelecek sağlama’ hedefiyle ilerleyen Garanti Emeklilik, Microsoft iş ortağı Veripark ile birlikte gerçekleştirdiği Microsoft Dynamics CRM projesiyle Hizmetler Sektörü Liderliği kategorisinde ödüllendirmeye değer bulundu. Yaklaşık 350 bin bireysel emeklilik katılımcısı ve 2 milyonun üzerinde hayat sigortası müşterisine sahip Garanti Emeklilik, bu proje ile müşterilerine sunduğu kişiye özel hizmetleri tek bir platformda topladı ve müşteri memnuniyeti konusunda mükemmeliğe doğru bir adım daha yaklaştı.

Garanti Emeklilik, Microsoft tarafından 1997 yılından beri verilen Müşteri Mükemmeliyeti Ödülü yarışmasına bu yıl katılan 130 kurumsal proje arasından sıyrılarak, bu başarılı projesiyle Microsoft’un Ortadoğu ve Afrika Bölgesi’nde hizmet sektöründe ödül kazanan ilk şirket oldu.

Mutlu Emeklilik için Mutlu Müşteri’yi hedeflediklerini belirten Garanti Emeklilik Genel Müdürü Erhan Adalı, hizmet sektöründe dünya çapında prestijli bir ödül alıyor olmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti. Adalı sözlerine şöyle devam etti: “Üyelerimize mutlu bir gelecek sağlama hedefiyle pek çok projeye imza atıyoruz. Mutlu müşteri için kaliteli hizmetin, ulaşılabilir olmanın ve ulaşabilmenin öneminin bilincindeyiz. Microsoft ile yaptığımız işbirliği ile müşteri tatminini daha da ileriye taşıdık. 130 kurumsal proje arasından seçilmiş olmaktan mutluluk duyuyoruz. Elde ettiğimiz başarılar, layık görüldüğümüz bu ödülle taçlandı.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.