MediaCat

Mey|Diageo’da üst düzey ayrılık

Levent Kömür 31 Mart itibarıyla genel müdürlük görevini devrediyor.

Mey|Diageo Genel Müdürü Levent Kömür görevini bırakmaya hazırlanıyor. Şirket tarafından yapılan resmi açıklamada, Kömür’ün görevini devredeceği ismin Mey|Diageo’ya 2021 yılında katılan ve halihazırda pazarlama direktörü (CMO) olarak görev yapan Bahar Uçanlar olduğu ifade ediliyor.

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Levent Kömür, Procter & Gamble bünyesinde çeşitli pozisyon ve ülkelerde görev yaptıktan sonra 2010 yılında “shopper marketing” konusunda dünyanın önde gelen ajanslarından Integer Group’un İstanbul ofisini kurdu ve genel müdürlüğünü üstlendi. 2012’de pazarlama direktörü ve icra kurulu üyesi olarak Mey|Diageo’ya katılan ve 2015’te satış direktörlüğüne atanan Kömür, 2017’den bu yana şirketin genel müdürü olarak görev yapmaktaydı.

Kömür’ün görevden ayrılmasının ardından Bahar Uçanlar, Mey|Diageo Genel Müdürü olarak yeni görevine 1 Nisan itibarıyla başlayacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.