Merkez Dergi’den yaza özel abonelik kampanyası

Merkez Dergi, yaza özel bir abonelik kampanyası düzenledi.

04.07.2006 - 00:00 | MediaCat

Merkez Dergi, yaza özel bir abonelik kampanyası düzenledi. Kampanyaya katılanlar istediği dergiye abone olup ekstra bir dergi daha seçebiliyor ve bu derginin de 4 aylık ücretsiz aboneliğini kazanıyor.

20 Ağustos’a kadar geçerli kampanyaya tam 22 aylık dergi katılıyor. Bu dergiler arasında Cosmopolitan, Marie Claire, Harper’s Bazaar, Hülya, Forbes, Geo, Süper, Home Art, Rolling Stone bulunuyor. Dergiler her ay abonelerine Yurtiçi Kargo ulaştıracak.

Merkez Dergi Abone Müdürü Cem Kırmızı’nın verdiği bilgilere göre birbirine rakip pek çok derginin ortak bir kampanya düzenlemesinin amacı daha çok kişinin daha çok dergiyi tanıması. Kırmızı, “Dergiler insanın en iyi arkadaşıdır. Önemli olan doğru bir zamanda en iyi arkadaşınızla tanışabilmek. Tatildeki boş zamanlar bu dergileri keşfetmek için birebir. Hazırlanan bu kampanya ile maksimum sayıda insana dergilerini maksimum avantajlarla ulaştırmak istedik.” diyor.

Kampanya hakkında detaylı bilgiye www.merkezabone.com sitesinden ya da 216 651 5 651 no’lu telefondan ulaşılabilir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.