Men’s Health Türkiye Ekim ayında çıkıyor

Tüm dünyada 10 milyondan fazla satan ve 41. ülke olarak Türkiye’de yayınlanacak olan derginin...

24.08.2007 - 16:41 | MediaCat

Bağımsız yayın kuruluşu Maya Media tarafından çıkarılacak ‘dünyanın en büyük erkek dergisi’ MEN’S HEALTH ilk sayısı ile ekim ayında, bayilerdeki yerini alıyor.

Tüm dünyada 10 milyondan fazla satan ve 41. ülke olarak Türkiye’de yayınlanacak olan derginin genel yayın yönetmenliğini Eren Erentay üstleniyor.

Ekim ayı başında yayınlanmaya başlayacak dergi ile ilgili açıklamalarda bulunan Maya Media Kurucu Ortağı Nevzat Çalışkan, toplam 40 ülkede, erkek dergilerinin tartışmasız lideri olan MEN’S HEALTH’in, Türkiye’de de büyük başarılara imza atacağına inandıklarını belirtti.

41. Ülke Türkiye

Avustralya’dan Brezilya’ya, Güney Afrika’dan Almanya’ya kadar; tüm dünyada 40 ülkeden sonra 41. ülke olarak Türkiye’deki okuyucuları ile buluşacak olan dergi, Maya Media ve Rodale arasındaki lisans anlaşması uyarınca, Türkçe olarak ve aylık periyotlarda yayımlanacak.

İki önemli yayın grubunun ortak başarısı

Women’s Health, Best Life, Bicycling, Runner’s World, Prevention gibi birçok önemli dergileri yayınlayan Rodale ile Trendsetter, T3, NBA Türkiye, Parents, Leziz, Mercedes Magazin, Luxury Files, Swissper gibi dergilerin yayıncısı Maya Media’nın sinerjisi, MEN’S HEALTH’in başarısına ivme kazandıracak.

MEN’S HEALTH’in içeriği ile ilgili detaylı bilgiler sunan Maya Media Kurucu Ortağı Nevzat Çalışkan ayrıca şunları söyledi: “Erkekler için ve erkekler hakkında bir numaralı bilgi kaynağı MEN’S HEALTH; profesyonel, aktif ve başarılı erkeklerin fiziksel ve duygusal yaşamlarını kontrol etmeye yardımcı olmayı amaçlıyor. Erkek yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen birçok konuda doyurucu bilgiler sunacak olan dergide; spor, beslenme, sağlık, iş yaşamı, moda, ilişkiler, kişisel gelişim, sosyal hayat, yeni ürün ve teknolojiler gibi pek çok konuda kapsamlı içerik yer alacak.”

Okurlar ile interaktif iletişim

MEN’S HEALTH, bayilerde yerini aldığı andan itibaren www.menshealth.com.tr adresinde de online olarak yayın hayatına başlayacak. Erkeklerin, yaşam kalitesini artırmak için ihtiyaç duyacağı bilgi ve tavsiyeyi veren online bir kaynak niteliği taşıyacak web sitesi, okuyucu ile interaktif iletişim kuracak en güçlü araçlardan biri olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.