MediaCat

Mehmet Okur Garanti NBA Skills Challange İstanbul Kampına katılıyor

19-21 Haziran tarihleri arasında, NBA takımlarından Dallas Mavericks’in yardımcı koçu Dwane Casey ve Utah Jazz oyuncusu Mehmet Okur…

Mehmet Okur Garanti NBA Skills Challange İstanbul Kampına katılıyor

19-21 Haziran tarihleri arasında, NBA takımlarından Dallas Mavericks’in yardımcı koçu Dwane Casey ve Utah Jazz oyuncusu Mehmet Okur Garanti sponsorluğunda gerçekleştirilen NBA Skills Challenge İstanbul kampı için İstanbul’da olacaklar.

Garanti NBA Skills Challenge İstanbul Kampı’nın 19 Haziran Cuma günü saat 16:00’da Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek lansmanına Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Tolga Egemen ve NBA Türkiye Ülke Direktörü Emre Atam da katılarak, Okur ve Casey’e eşlik edecek.

7 Mayıs’tan itibaren tüm Türkiye’den basketbol oyuncuları, basketboldaki yeteneklerini sergiledikleri videolarını www.nba-garanti.com adresine yükledi. NBA uzman jürisi tarafından seçilen 30 finalist Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek kampa katılmaya hak kazandı. Bu kampta 13-18 yaş arasındaki oyuncular üç gün boyunca NBA takımlarından Dallas Mavericks’in yardımcı koçu Dwane Casey ve Utah Jazz oyuncusu Mehmet Okur’un gözetiminde özel bir programa katılacak. Kampta, performanslarına göre seçilecek en yetenekli 4 genç ise Ağustos’ta Orlando Magic tarafından Orlando’da düzenlenecek basketbol kampına katılmaya hak kazanacak.

Sayılarla 2009 NBA Skills Challenge İstanbul Kampı:

– NBA tarafından, websitesine yüklenen 800’den fazla video arasından seçilen en iyi 30 genç oyuncu

– Türkiye çapından 15 farklı şehirden katılım

– Geçen sene Orlando Kampı’na gitmeye hak kazanan katılımcı ile birlikte toplam 5 eski katılımcı

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.