Medyasoft’tan yeni yılda çifte hediye

Medyasoft,yeni yıl neşesini arkadaşlarıyla paylaşıp sevdiklerine hediye göndermek ve kendine de bir yılbaşı hediyesi vermek isteyenlere yepyeni bir adres sunuyor...

28.12.2009 - 00:00 | MediaCat

Medyasoft,yeni yıl neşesini arkadaşlarıyla paylaşıp sevdiklerine hediye göndermek ve kendine de bir yılbaşı hediyesi vermek isteyenlere yepyeni bir adres sunuyor:www.neredebenimhediyem.com

Dikili bir ağacım yok diye düşünme…

Hemen www.neredebenimhediyem.com’u tıkla, ağacını sula ve süsle, hem arkadaşına hediye ve iyi dileklerini gönder hem de Medyasoft’tan hediyeni kazan.
Ülker’in de bağlı bulunduğu Yıldız Holding’in Bilişim Grubu şirketlerinden olan Medyasoft, bu yeni yılda herkesi mutlu ediyor. Medyasoft’un yeni yıl için hazırladığı www.neredebenimhediyem.com ile sevdiklerine yeni yıl hediyesi ve iyi dileklerini göndermek isteyenler, yılbaşı ağacını sulayıp büyütüyor, süslüyor ve sevdiklerine seçtiği hediye ile yılbaşı dileklerini mail olarak gönderiyor. 

www.neredebenimhediyem.com’u tıklayanlar kendisi için de yeni yıl hediyesi kazanıyor. Medyasoft, www.neredebenimhediyem.com aracılığıyla arkadaşına hediye gönderenlere 1-30 Ocak 2010 tarihleri arasında bir günlük Photoshop CS4, Flash CS4, Excel 2007, Power Point 2007, Outlook 2007, veya Word 2007 eğitimlerinden birini hediye ediyor.