‘Medyada büyümek istiyoruz’

Dün (2 Aralık 2009) Doğan Grubu bünyesinde bulunan Star TV’nin Milliyet ve Vatan gazeteleriyle beraber İpek Grubu’na satıldığı yönünde çıkan haberler üzerine...

03.12.2009 - 00:00 | MediaCat

Dün (2 Aralık 2009) Doğan Grubu bünyesinde bulunan Star TV’nin Milliyet ve Vatan gazeteleriyle beraber İpek Grubu’na satıldığı yönünde çıkan haberler üzerine kendisine ulaştığımız Koza İpek Medya Grup Başkanı Fatih Karaca, herhangi bir satın almanın gerçekleşmediğini kaydetti.

Grubun medya alanında büyümek istediğini doğrulayan Karaca, Kanaltürk TV ve Kanaltürk Radyo’yu satın aldıklarını, Bugün TV’yi ise sıfırdan yapılandırarak medya alanına girdiklerin ve bu alanda daha da büyümek istediklerini vurguladı. Bu bağlamda sadece Doğan Grubu’yla değil, uygun olan her fırsatla ilgilendiklerinin altını çizen Karaca, hem yazılı hem de görsel basında arayışlarının sürdüğünü, arayışları sonuçlandıktan sonra resmi açıklamanın kamuyla paylaşılacağını söyledi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.