Medya Ton ilk meyvesini verdi

Gazeteci Orhan Tekeoğlu’nun kurduğu Medya Ton, Bizimle Dergisi’ni...

07.05.2008 - 10:34 | MediaCat

Gazeteci Orhan Tekeoğlu’nun kurduğu Medya Ton, Bizimle Dergisi’ni yayın hayatına kazandırdı.

Kurumsal yayıncılık alanında hizmet veren ve Gazeteci Orhan Tekeoğlu kaptanlığında yoluna devam eden Medya Ton, ilk yayınını piyasaya sürdü. Praktiker Yapı Marketleri için üretilen “Bizimle Dergisi” çarpıcı haber başlıklarının yanısıra Praktiker’e de prestij kazandıran bir yayın oldu.

Türkiye’de ilk kez bir röportaj veren Praktiker Grup Yönetim Kurulu Üyesi Michael Arnold, global bir çerçeve çizerek görüşlerini paylaştı. Dünyadaki global ekonomik durgunluğa inanmadığını, bu durumun bölgesel farklılıklar gösterdiğini söyleyen Michael Arnold, dünyayı doyuma ulaşmış ülkeler ve gelişmekte olan ülkeler diye ikiye ayırmanın faydalı olacağını aktardı.

Bizimle Dergisi’ndeki başka bir haber başlığı ise Alışveriş Merkezi ve Perakendeciler Derneği Başkanı Nuşin Oral ile gerçekleştirildi. Türk halkının alışveriş alışkanlıkları, sektördeki yeni trendler ve yatırımlar hakkında bilgi veren Nuşin Oral, “Türk halkı alışveriş merkezlerini sevdi. Önümüzdeki dönemde belirli müşterilere yönelik alışveriş merkezleri inşa edilmeye başlanacak. Bu ise yan yana gördüğümüz alışveriş merkezlerinin birbirinden farklılaşmasına sebep olacaktır” diye konuştu.

Dolu dolu içeriği ile haber dergilerini aratmayan Bizimle Dergisi’ne konuk olan Elginkan Grubu şirketlerinden Elmor Genel Müdürü Hakan Günderen ise, su ve tasarrufu sağlayan ürünlere yöneldiklerini söyledi. Bilinçli bir tasarruf kampanyası ile yılda 4 Keban Barajı’nı dolduracak kadar su tasarrufu yapılabileceğini vurgulayan Hakan Günderen, “Dünyada dakikada 12-13 litre su tüketiliyor. Biz bunu 2 litreye kadar düşürmeyi hedefliyoruz” dedi.

Medya Ton, kurumların ihtiyacı olan her türlü yayın ve tasarım hizmetlerini karşılamak amacıyla kuruldu. İş hedeflerine yönelik uygun yaklaşımlar sergilemeyi hedefleyen Medya Ton, yaratıcı, estetik ve hepsinden önemlisi anlaşılır tasarımlar sunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.