MediaCom EMEA yeni yapısını açıkladı

MediaCom EMEA yeni CEO'su Nick Lawson, EMEA bölgesinin takım içerisindeki yeni yapısını açıkladı...

21.01.2009 - 11:06 | MediaCat

MediaCom EMEA yeni CEO’su Nick Lawson, EMEA bölgesinin takım içerisindeki yeni yapısını açıkladı.

Buna göre MediaCom İngiltere Pazarlama Direktörü olan Karen Blackett, MEA Chief Operations Direktörlüğüne getirildi.

Matthew Mee daha önce yürüttüğü Stratejik Çözümlerden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevinden EMEA Strateji ve “Freshness” bölüm başkanlığına getirildi. Mee, iletişim planlamasının güçlendirilmesi ve MediaCom’un çalışanlarına verdiği önemin altını çizen bölgesel “Freshness” programını yürütüyor olacak.

Gavin Duke, Müşteri İlişkileri Direktörü olarak atanırken, yeni görevinde müşteri memnuniyetinin artırılması, artı değerlerin sağlanması konularına eğiliyor olacak.

Oliver Gertz, Beyond Interaction Almanya’daki Genel Müdürlüğü’nden, EMEA bölgesi Genel Müdürlüğü’ne getirildi. Bölgesel marketlerin digital alanda ilerlemesi ve bu anlamda yürütülecek eğitimleri düzenlemek Gertz’in yeni sorumluluk alanları olacak.

Daha önce MediaCom İngiltere’nin finans direktörü olan Peter Wade, MediaCom EMEA bölgesinin finans direktörü olarak devam edecek.

Costin Mihalia, İş Geliştirme Direktörü olarak MediaCom EMEA’nın yeni iş ve iş geliştirme başlıklarındaki koordinasyonunu sağlıyor olacak.

Kaynak:brandrepuclic

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.