MediaCat’ten yeni bir ek: 24Kitchen

Aralık ayı 24Kitchen ile çok daha renkli geçecek.

04.12.2013 - 11:43 | Arzu Nilay Kocasu

Aralık ayı 24Kitchen ile çok daha renkli geçecek.

Yemek yapmayı keyifli ve sağlıklı bir paylaşım olarak gören tüm yemekseverleri hedef kitlesine alan 24Kitchen; izleyicilerini bir yandan sağlıklı, lezzetli ve pratik yemeklerle tanıştırırken diğer yandan onlara farklı kültürleri keşfetme imkânı sunuyor. Yemek dünyasının fenomenleşen şeflerinden Jamie Oliver ve mutfakların asi şefi Anthony Bourdain‘in en yeni programlarının yanı sıra dünyanın dört bir yanından pek çok başarılı şefin yemeklerini izleyicilerinin beğenisine sunan 24Kitchen, Türkiye’den Gabriele Sponza ve Maksut Aşkar‘ı da bünyesine dahil ederek şef yelpazesini genişletti.

Dünyanın en iyileri arasında Türkiye’den iki şef

Yemek Aşkına ve Lezzet Sanatı programlarıyla 24Kitchen’a Türkiye’den katılan başarılı şefler Gabriele Sponza ve Maksut Aşkar ile yemek yapmanın ve yemenin incelikleri, kültür ile yemek ilişkisi ve şefliğin zorlukları üzerine konuştuk.

MediaCat'ten yeni bir ek: 24Kitchen

Jamie Oliver ve lezzet dolu dünyası

Samimi tavırları ve yemek yapımına getirdiği yenilikçi yaklaşımın yanı sıra sosyal sorumluluk alanındaki etkili girişimleriyle de kısa sürede geniş kitlelerin sevgisini kazanan Jamie Oliver’ın hayat hikâyesi cesaret ve başarı öyküleriyle dolu.

MediaCat'ten yeni bir ek: 24Kitchen

Maksut’la Muhabbet

24Kitchen dergisinin her sayısında iletişim sektöründen farklı bir ismi Beyoğlu’ndaki lokantası Sekizİstanbul‘da ağırlayacak olan Maksut Aşkar’ın ilk konuğu Mindshare Yönetim Ortağı Aslıhan Anarat oldu. İkili, Sekizİstanbul’un özel yemekleri eşliğinde hem sektör hem de gündelik hayat üzerine lezzetli bir sohbet gerçekleştirdi.

MediaCat'ten yeni bir ek: 24Kitchen

Rudolph Van Veen: ‘Başarı tutku gerektirir’

Şef olmaya genç yaşta karar veren ve tutkuyla her zorluğun üstesinden gelmeyi başaran Master Chef Rudolph Van Veen projelerini, mesleği ve kültürün yemekler üzerindeki yansımalarını anlattı.

MediaCat'ten yeni bir ek: 24Kitchen

Donna Hay: ‘Yemek evrensel bir dil’

Pratiklik ve estetiği tek tabakta sunan ev aşçılığı ikonu Donna Hay ile yemek – sanat ilişkisine ve yemeğin görsel gücüne dair keyifli ve ufuk açıcı bir sohbet.

MediaCat'ten yeni bir ek: 24Kitchen

Kiran ile Kenya Hikayeleri

Gizemli Afrika topraklarını arşınlayan maceraperest şef Kiran Jethwa Kenya‘nın Machakos bölgesinde beç tavuğu avına çıkıyor, bal birası yapmayı öğreniyor. Kiran yolculuk boyunca keşfettiği tatları alışılmışın dışında yemekler yapmak için kullanırken okurlarını da heyecan dolu bir keşfe çıkarıyor.

MediaCat'ten yeni bir ek: 24Kitchen

Anthony Bourdain ile Lezzet Durakları

Amsterdam’a ilk kez 1970 yılında, elinde tek bir Eurail bileti ve cebinde 100 dolarla gelen Anthony Bourdain 40 yıl aradan sonra bu kez şehrin aslında neye benzediğini görmek için tekrar Amsterdam’da. Şehrin en lezzetli duraklarını keşfeden Bourdain, pek çok turist için görülecek yerler listesinin ilk sıralarında olan Amsterdam‘ın gizli kalmış köşelerini yemek ve macera tutkunları için gün ışığına çıkarıyor.

MediaCat'ten yeni bir ek: 24Kitchen

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.