MediaCat

MediaCat’in Nisan sayısı çıktı

MediaCat’in Nisan kapağında ‘Türkiye’nin öteki markaları’ başlıklı bir dosya yer alıyor….

MediaCat’in Nisan sayısı çıktı

MediaCat’in Nisan kapağında ‘Türkiye’nin öteki markaları’ başlıklı bir dosya yer alıyor. MediaCat ‘Reklam Yaratıcıları Profil Araştırması Sonuçları-2’ başlıklı araştırmasında ise, ‘Türk reklamcılarının sosyo-ekonomik profili’ni ele alıyor.

İşte MediaCat sayfalarından bazı başlıklar:

Türkiye’nin öteki markaları
‘En çok reklam yapan markalar’, ‘Reklamları en çok hatırlanan markalar’, ‘En çok GRP alan markalar’ gibi listelerde adlarına pek rastlamadığımız, belirli marketlerde, belirli semtlerde, belirli bölgelerde, belirli şehirlerde satışa sunulan ve tüketicisinden istikrarlı bir ilgi gören birçok marka var.

Türk reklamcılarının sosyo-ekonomik profili
MediaCat, popüler kültürümüzü şekillendiren en önemli aktörler arasında yer alan reklam yaratıcılarını ekonomik, sosyal, kültürel ve siyasi tüm yönleriyle yakından tanımak amacıyla kapsamlı bir araştırma yaptı.

Celebrity Güven Endeksi: Ve Seda Sayan geçildi!
Yayımlandığı ilk günden beri medyadan ve kamuoyundan büyük ilgi gören, Türkiye’nin en güvenilir ünlülerini belirlemeye yönelik ‘Celebrity Güven Endeksi’ araştırmasında bir ilk yaşandı. Endeksin yayımlandığı ilk günden beri bir numarada yer alan Seda Sayan geçildi.

Tiraj kavgası büyüyor
ABC Türkiye’nin faaliyetlerine son vermesinden bu yana uzun süre uykuda kalan tiraj tartışması, Reklamcılar Derneği Başkanı Yiğit Şardan, Zaman Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı ve Habertürk Genel Yayın Yönetmeni Fatih Altaylı’nın açıklamalarıyla hararetli bir şekilde yeniden canlandı.

Can Dündar’ın Canlı Gaste’si
Televizyon ekranında gazete yayıncılığı gibi hibrid bir formatla izleyicilerin dikkatini çeken ve kısa zamanda başarıya uzanan Can Dündar, Canlı Gaste’nin nasıl doğduğunu MediaCat’e anlattı.

MediaCat bu ay 4 ek birden veriyor.

*MediaCat Tasarım
*MR: Pazarlama Araştırmaları Özel Eki
*Direct!: Doğrudan Pazarlama Özel Eki
*Medya Veri Kiti

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.